>Siyah Daha da Siyah Olacak

>Bu şarkı böyle değildi tabii, ama “sıcak” şu anki hava durumuna çok da uymayacağı için, kıyafetim de sıkıcı siyahlardan oluştuğu için değişiverdi.

Acilen renklenmem lazım…
Tayt giymekten neden sıkılmıyorum anlamıyorum. Herhalde rahat diye olmalı. Normal siyah penyelerin dışında kendi tasarımlarımdan iki siyah, bir bakır, bir de altın; pazardan bulduğum bir deri bir de bu kırışık jarseden yapılmış olan var. Hala da gözüm taytlarda sanki başka kumaş seçeneği kalmış gibi bakıyorum işte :))

Bu tuniği aslında elbise diye aldım belki o şekilde de giyilir ama şimdilik tayt soğuk havalarda daha başarılı. Çok da kışlık bir parça değil görüldüğü gibi, kumaşı da ince ama üstündeki nakışlara bayıldığım için sıcak-soğuk dinlemiyorum, giyiyorum. Geri kalanının hiç özelliği yok zaten siyah bot, gri bir penye şal. Montumdan da bu yazımda bahsetmiştim, geçen seneden düşeş bir alışverişti.
Küpelerimi yeni yaptım. Uzun küpe istiyordum ya, hazırlardan bulamayınca inci ve kristalden kendim yapıverdim. Değişik de oldu…
Tunik-Elbise : Only (pazar ganimeti)
Çanta – Koton
Mont – Peacocks
Reklamlar

48 Yorum to “>Siyah Daha da Siyah Olacak”

 1. >siyah güzel kadınları daha da güzel yapar laçincim, tıpkı sen de olduğu gibi. vazgeçme derim.

 2. >siyah güzel kadınları daha da güzel yapar laçincim, tıpkı sen de olduğu gibi. vazgeçme derim.

 3. >siyahi cok severim ben cok da kullanirim.sana da cok yakismis bence.herzaman ki gibi yakismis, guzel olmussun lacin…

 4. >siyahi cok severim ben cok da kullanirim.sana da cok yakismis bence.herzaman ki gibi yakismis, guzel olmussun lacin…

 5. >Tam arkdaki cama şuan öyle bir güneş geliyorki senin post'u görünce içim çekildi:pSaçlar çok güzel duruyor Laçin çok modern.

 6. >Tam arkdaki cama şuan öyle bir güneş geliyorki senin post'u görünce içim çekildi:pSaçlar çok güzel duruyor Laçin çok modern.

 7. >ben de hamile olduğum için gerçekten tayt çok kullanışlı.. sizin bu kombininiz de çok şık olmuş, herzaman ki gibi…..

 8. >ben de hamile olduğum için gerçekten tayt çok kullanışlı.. sizin bu kombininiz de çok şık olmuş, herzaman ki gibi…..

 9. >MAŞALALH CANIM …Karla yı gordum sankı:) turk versıyonu lacheen:)Gözlüğün ne canım cok yakısıyor yuz hatlarına.buket

 10. >MAŞALALH CANIM …Karla yı gordum sankı:) turk versıyonu lacheen:)Gözlüğün ne canım cok yakısıyor yuz hatlarına.buket

 11. >*kırmızı japon balığı: siyahı ben de severim, ama fazla güvenlidir, risksizdir. Çok benlik değil yani :))*sinem: teşekkür ederim.*tuku: sağol canım.*esra: Evet özellikle hamileyken kurtarıcı olmalı. Aklımda olsun :))*buket: Bak Karla diyorsun, benim yüzüme hemen gülümseme yayılıyor. Gözlük hediye gelmişti Almanya' dan, H&m markası.

 12. >*kırmızı japon balığı: siyahı ben de severim, ama fazla güvenlidir, risksizdir. Çok benlik değil yani :))*sinem: teşekkür ederim.*tuku: sağol canım.*esra: Evet özellikle hamileyken kurtarıcı olmalı. Aklımda olsun :))*buket: Bak Karla diyorsun, benim yüzüme hemen gülümseme yayılıyor. Gözlük hediye gelmişti Almanya' dan, H&m markası.

 13. >bu saç kesimi sana çok yakıştı değiştirme derim.. kürklü mont da çok şık ne kadar uygun almışsın:)tayt ve bu tarz kıyafetlerde sana çok yakışıyor..sevgiler

 14. >bu saç kesimi sana çok yakıştı değiştirme derim.. kürklü mont da çok şık ne kadar uygun almışsın:)tayt ve bu tarz kıyafetlerde sana çok yakışıyor..sevgiler

 15. >harika görünüyorsun, ben en çok saç şekline bittim desem, çok yakışmış

 16. >harika görünüyorsun, ben en çok saç şekline bittim desem, çok yakışmış

 17. >Çok yakışmışşşş canım,ben sana mor u ve somon renklerini de çok yakıştırıyorum..iyi haftasonları sevgiler…

 18. >Çok yakışmışşşş canım,ben sana mor u ve somon renklerini de çok yakıştırıyorum..iyi haftasonları sevgiler…

 19. >laçincim, saçların gerçekten harika olmuş, keşke bende cesaret edebilsem değiştirmeye…

 20. >laçincim, saçların gerçekten harika olmuş, keşke bende cesaret edebilsem değiştirmeye…

 21. >çıkmadan iki yorumda bulunayım dedim :))çok şeker buldum kombinini çok yakışmış tuniğin ve küpelerin de çok şık olmuş…açıkçası ben siyah renk pek sevmem ve sık giymem ama kışın rengi mecbur giyilmeli…

 22. >çıkmadan iki yorumda bulunayım dedim :))çok şeker buldum kombinini çok yakışmış tuniğin ve küpelerin de çok şık olmuş…açıkçası ben siyah renk pek sevmem ve sık giymem ama kışın rengi mecbur giyilmeli…

 23. >Laçin hanım, size bir benzetme yapılmışken ben de sizi duygu dikmenoğluna benzettiğimi söylemeden geçemedim.İyi çalışmalar..

 24. >Laçin hanım, size bir benzetme yapılmışken ben de sizi duygu dikmenoğluna benzettiğimi söylemeden geçemedim.İyi çalışmalar..

 25. >çok şıksınız lacin hanım,çok hoş bir kombin olmuş.

 26. >çok şıksınız lacin hanım,çok hoş bir kombin olmuş.

 27. >bu fotograflarda sac modelin daha guzel belli olmus Lacin'cim, bayildim-bayildim!!

 28. >bu fotograflarda sac modelin daha guzel belli olmus Lacin'cim, bayildim-bayildim!!

 29. >kesinlikle çok şık görünüyorsun!ve bende bir tayt müptelasıyım. öyle rahat ki vazgeçmek imkansız:)

 30. >kesinlikle çok şık görünüyorsun!ve bende bir tayt müptelasıyım. öyle rahat ki vazgeçmek imkansız:)

 31. >tam bir fıstıksın! daha da diyecek bişi bulamıyorum :Dsaç kesimin bomba oldu zaten, bir de ne giyse mi yakışır bi insana yahu?öptüm!

 32. >tam bir fıstıksın! daha da diyecek bişi bulamıyorum :Dsaç kesimin bomba oldu zaten, bir de ne giyse mi yakışır bi insana yahu?öptüm!

 33. >TAM VERY VERY GOOD …KÜPEDEN ÇANTAYA HERŞEYİNLE ÇOK GÜZEL OLMUŞSUN LAÇİN …PERFECT

 34. >TAM VERY VERY GOOD …KÜPEDEN ÇANTAYA HERŞEYİNLE ÇOK GÜZEL OLMUŞSUN LAÇİN …PERFECT

 35. >bayıldımm.. ayrıca bu çizmeler size daha çok mu yakışıyo nedir? :) aynı modelin tabası, grisi var herhalde bir de, kesinlikle doğru seçimler :)

 36. >bayıldımm.. ayrıca bu çizmeler size daha çok mu yakışıyo nedir? :) aynı modelin tabası, grisi var herhalde bir de, kesinlikle doğru seçimler :)

 37. >öncelikle şunu söylemeliyim ki öyle ucuz bir fiyata bu süper montu almış olman içten içe kıskandırıyo beni=) diğer detaylaragelecek olursak saç şekline kelimenin tam manasıyla bayıldım ölddüm bittim. bundan bir öncekini de beğenmiştim ama bunun farklı tarzı can evimden vurdu beni.Kestirsem mi diye bir süredir düşünüyorum ama cesaret yok bende galiba:'S en çok takip ettiğim sitenin sahibi olarak senden yardım isteyebilir miyim laçin abla? hafif balık etliyim(1.73 boy 59 kilo) ve yuvarlağa biraz yakın yüz şeklim var. seninki gibi veya bundan bir önceki gibi arkası kısa önü uzun küt model bana gider mi?

 38. >öncelikle şunu söylemeliyim ki öyle ucuz bir fiyata bu süper montu almış olman içten içe kıskandırıyo beni=) diğer detaylaragelecek olursak saç şekline kelimenin tam manasıyla bayıldım ölddüm bittim. bundan bir öncekini de beğenmiştim ama bunun farklı tarzı can evimden vurdu beni.Kestirsem mi diye bir süredir düşünüyorum ama cesaret yok bende galiba:'S en çok takip ettiğim sitenin sahibi olarak senden yardım isteyebilir miyim laçin abla? hafif balık etliyim(1.73 boy 59 kilo) ve yuvarlağa biraz yakın yüz şeklim var. seninki gibi veya bundan bir önceki gibi arkası kısa önü uzun küt model bana gider mi?

 39. >siyah iyidir pek severim :))tayt kadar huzur veren bişi olamaz yaa bayılıyorum ben de

 40. >siyah iyidir pek severim :))tayt kadar huzur veren bişi olamaz yaa bayılıyorum ben de

 41. >*adreferda: yok bir süre değiştirmem zaten :=)*ordan burdan hayattan: teşekkürler*nehircce: ah somon değil mi…*keddy: sağol canım*ayşe: botları üç-dört kez yazdım.bunlarla aynı yerden*chfashiontrend: teşekkür ederim.ben de simsiyah çok giymemeye çalışırım ama bazen öyle oluyor.*elif: Onu da çok severim ve hep benzetirler ben kendimi benzetemesem de.*aylin: teşekkür ederim.*salıncakta iki kişi: aslında uzayıp bozuldu biraz, kırpılma zamanım gelmiş :=)*duygu: değil mi ama..*hesionka: Canım, o senin güzel bakışınn*nur: çok teşekkür ederim.*pelin kizak: Evet hepsi nerdeyse aynı model, geçen seneden beri durmaksızın giyiyorum.*acemi terzi: Yuvarlak yüzlere aslında çoğu model yakışır ama tam küt modeller daha da yuvarlak gösterebilir. Tepe kısmını daha kısa kestirerek yüzü uzun göstermen lazım. Bir de yüz çerçevesindekileri çok kısa kestirme, en az çenende olsun. Onun dışında istediğin gibi kestirebilirsin bence.

 42. >*adreferda: yok bir süre değiştirmem zaten :=)*ordan burdan hayattan: teşekkürler*nehircce: ah somon değil mi…*keddy: sağol canım*ayşe: botları üç-dört kez yazdım.bunlarla aynı yerden*chfashiontrend: teşekkür ederim.ben de simsiyah çok giymemeye çalışırım ama bazen öyle oluyor.*elif: Onu da çok severim ve hep benzetirler ben kendimi benzetemesem de.*aylin: teşekkür ederim.*salıncakta iki kişi: aslında uzayıp bozuldu biraz, kırpılma zamanım gelmiş :=)*duygu: değil mi ama..*hesionka: Canım, o senin güzel bakışınn*nur: çok teşekkür ederim.*pelin kizak: Evet hepsi nerdeyse aynı model, geçen seneden beri durmaksızın giyiyorum.*acemi terzi: Yuvarlak yüzlere aslında çoğu model yakışır ama tam küt modeller daha da yuvarlak gösterebilir. Tepe kısmını daha kısa kestirerek yüzü uzun göstermen lazım. Bir de yüz çerçevesindekileri çok kısa kestirme, en az çenende olsun. Onun dışında istediğin gibi kestirebilirsin bence.

 43. >*tatlisubaligi: değil mi, çok rahat :))

 44. >*tatlisubaligi: değil mi, çok rahat :))

 45. >ayy çok sağol abla vallahi su serpildi yüreğime:)

 46. >ayy çok sağol abla vallahi su serpildi yüreğime:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: