>Siyah Vatkalı ve Payetli Elbise

>


Baştan söyleyeyim elbise hazır, ben dikmedim.

Ama fiyatının 7,5 lira olduğunu okuyunca neden dikmeyip de hazırını aldığımı daha iyi anlarsınız :)) Elbise Kadıköy cuma pazarından, yaka etiketi kesik ama iç etiketini bırakmışlar, ginatricot markası.
Pazarlar eskisi gibi değil artık gördüğünüz gibi, eskiden ihraç fazlası satan mağazalar vardı onların yerini pazarlar alıyor. Tabii pazarın tümünün böyle olması mümkün değil, ben sadece bir-iki tezgahtan bahsediyorum. Türkiye’ de mağazası olmayan ama Türkiye’ de üretim yapan H&M, Ginatricot gibi markaları ancak pazarlarda ve bazı mağazalarda bulabilirsiniz.
Modelinde hiçbirşey yok aslında, dümdüz uzun kollu, diz üstü bir elbise. Penyesi kaliteli ve tok.
Şimdilik göstermek için dantel çorap ve Koton’ dan geçen kış sonunda aldığım dolgu topuklu ayakkabılarla giydim, daha ilginç kombinleri sonra yaparım artık.

EKLEME : Arkadaşlar, en üste büyük fontla yazdım ama yorumlardan anladığım kadarıyla okunmuyor. Elbiseyi ben dikmedim, hiçbir müdahalede de bulunmadım, tamamen hazır. O yüzden elime sağlık olmuyor :))

NOT: Kadıköy Salı ve Cuma pazarının yerini merak eden arkadaşlara mail ile cevap vermiştim ama yaprakela bu yazısında krokisini vermişti, oradan da bakabilirsiniz. 
Reklamlar

90 Yorum to “>Siyah Vatkalı ve Payetli Elbise”

 1. >Süper canım omuzlardaki süslemeler, pullar payetler bu sene top yaptı zaten :)

 2. >Süper canım omuzlardaki süslemeler, pullar payetler bu sene top yaptı zaten :)

 3. >Çok yakışmış güle güle kullan akşam pazarına kalır mı acaba bunlar:)

 4. >Çok yakışmış güle güle kullan akşam pazarına kalır mı acaba bunlar:)

 5. >Maşallah bir içim su olmuşsun.Şimdi çekemeyenler bir yerinde kusur bulurlar ama:)Karla diyorum seni izliyor mudur acaba:) Oje rengi harika.Kırmızı sürseymişsin tam wamp kadın olcakmışsın.BUKET

 6. >Maşallah bir içim su olmuşsun.Şimdi çekemeyenler bir yerinde kusur bulurlar ama:)Karla diyorum seni izliyor mudur acaba:) Oje rengi harika.Kırmızı sürseymişsin tam wamp kadın olcakmışsın.BUKET

 7. >gerçekten yeteneklisin;Dayrıca çok yakışmış vatka!

 8. >gerçekten yeteneklisin;Dayrıca çok yakışmış vatka!

 9. >lacin merhaba,şu cuma pazarını neden cumartesi kurmuyolarki :( pazara gitmeyeli çok uzun zaman oldu.aldığın elbise çok hoş iyi günlerde güle güle giy.birde bugün pazartesi :) istek pazartesi istesem :)özge,

 10. >lacin merhaba,şu cuma pazarını neden cumartesi kurmuyolarki :( pazara gitmeyeli çok uzun zaman oldu.aldığın elbise çok hoş iyi günlerde güle güle giy.birde bugün pazartesi :) istek pazartesi istesem :)özge,

 11. >Çok güzel olmuşşş,çoraplar da harika bence :) güle güle kullan canım..

 12. >Çok güzel olmuşşş,çoraplar da harika bence :) güle güle kullan canım..

 13. >Zaman zaman , vakit buldukça pazara uğrayan biri olarak, o tezgahları bende keşfederim hemen…Dediğin gibi çok az sayıdalar ama genelde gözünün alıştığı tarzı ,aradığı ürünü ve markayı iyi bilen bizler için hemen farkediliyorlar sanırım:)Elbise çok tatlı sana da çok yakışmış ,tabi fiyatı da dikkat çekici …Güle güle giymen dileği ile …

 14. >Zaman zaman , vakit buldukça pazara uğrayan biri olarak, o tezgahları bende keşfederim hemen…Dediğin gibi çok az sayıdalar ama genelde gözünün alıştığı tarzı ,aradığı ürünü ve markayı iyi bilen bizler için hemen farkediliyorlar sanırım:)Elbise çok tatlı sana da çok yakışmış ,tabi fiyatı da dikkat çekici …Güle güle giymen dileği ile …

 15. >İyi gülerde giy canımmmm :)Sana birşey sorucam canım, bu cuma benimde Ankaradan İstanbul'a gelme ihtimalim var ve büyük bir ihtimal pazarada gideceğim… Senin bu bahsettiğin tezgahlar nerede canım???

 16. >İyi gülerde giy canımmmm :)Sana birşey sorucam canım, bu cuma benimde Ankaradan İstanbul'a gelme ihtimalim var ve büyük bir ihtimal pazarada gideceğim… Senin bu bahsettiğin tezgahlar nerede canım???

 17. >sabah sabah gözümüzü gönlümüzü aydınlattın hatunum yaw …işte şıklık budur,vatkayı sevmeyene bile waws dedirtir böyle..hemide7,5 tlye…vatkalar inanılmaz zarif çok beyendim laçincim tabi giyen önemli çuval giyse yakışır denir ya evet öylesin sende…her zaman olduğu gibi harikasın…güzel günlerde kullanman dileğimle…haftanın değil yılın şıkında number one seçildiniz bilginize')haydins bye

 18. >sabah sabah gözümüzü gönlümüzü aydınlattın hatunum yaw …işte şıklık budur,vatkayı sevmeyene bile waws dedirtir böyle..hemide7,5 tlye…vatkalar inanılmaz zarif çok beyendim laçincim tabi giyen önemli çuval giyse yakışır denir ya evet öylesin sende…her zaman olduğu gibi harikasın…güzel günlerde kullanman dileğimle…haftanın değil yılın şıkında number one seçildiniz bilginize')haydins bye

 19. >elbise gerçekten çok sade, şık ve güzel olmuş. eline,emeğine sağlık. özellikle çoraplarına bittim… böyle sade elbiseleri değişik çorap ve ayakkabılarla renklendirmek çok farklı sonuçlar çıkarıyor ortaya. güzel günlerinde giy… ;)

 20. >elbise gerçekten çok sade, şık ve güzel olmuş. eline,emeğine sağlık. özellikle çoraplarına bittim… böyle sade elbiseleri değişik çorap ve ayakkabılarla renklendirmek çok farklı sonuçlar çıkarıyor ortaya. güzel günlerinde giy… ;)

 21. >üst yazıyı okumadığımı yorumu gönderdikten sonra fark ettim :$ çok çok özür dilerim. ben sen diktin zannetmiştim :$ çok utandım şimdi…

 22. >üst yazıyı okumadığımı yorumu gönderdikten sonra fark ettim :$ çok çok özür dilerim. ben sen diktin zannetmiştim :$ çok utandım şimdi…

 23. >Çok güzel bir elbise güle güle giyin..Fiyatıda şaka gibi yalnız :D

 24. >Çok güzel bir elbise güle güle giyin..Fiyatıda şaka gibi yalnız :D

 25. >Harika olmuş ama ya…Benimde böyle bi elbisem var triko mor…Böyle sade elbiseler aşırı işe yarıyor ve dikimleri çok kolay..Çok yakışmış;)

 26. >Harika olmuş ama ya…Benimde böyle bi elbisem var triko mor…Böyle sade elbiseler aşırı işe yarıyor ve dikimleri çok kolay..Çok yakışmış;)

 27. >Elbisene bayildim, gule gule giyin..Pazarlarda gercektende bazen guzel parcalar oluyor, ben bu sene 1tl. insani sasirtan cinsten elbise almistim, baskili, tasli diye giden.. ;) Ama dikkat etmek gereken birsey var, cok sIklikla karsilastim, sahte ihracat fazlasi, etikettinden direk anlasiliyor, eski tekstilcilerden oldugum icin rahatlikla ayirt edebiliyordum..Iste insanlar ihracat fazlasina cok yoneldigi icin son seneler, oyle sahtecilik yapiyorlar..

 28. >Elbisene bayildim, gule gule giyin..Pazarlarda gercektende bazen guzel parcalar oluyor, ben bu sene 1tl. insani sasirtan cinsten elbise almistim, baskili, tasli diye giden.. ;) Ama dikkat etmek gereken birsey var, cok sIklikla karsilastim, sahte ihracat fazlasi, etikettinden direk anlasiliyor, eski tekstilcilerden oldugum icin rahatlikla ayirt edebiliyordum..Iste insanlar ihracat fazlasina cok yoneldigi icin son seneler, oyle sahtecilik yapiyorlar..

 29. >aynısının kazak olanını zaradan 79a aldım.hangi pazar bu cidden gelecegim :(

 30. >aynısının kazak olanını zaradan 79a aldım.hangi pazar bu cidden gelecegim :(

 31. >7,5 lira saka gibi bir sey ben cok severim ginatricot un kiyafetlerini ama bu fiyata bir sey bulmak mucize,gule gule giy lacincim cok guzel olmussun.

 32. >7,5 lira saka gibi bir sey ben cok severim ginatricot un kiyafetlerini ama bu fiyata bir sey bulmak mucize,gule gule giy lacincim cok guzel olmussun.

 33. >Ufak bir müdahaleyle bambaşka bir elbise olmuş, ellerine sağlık canım..

 34. >Ufak bir müdahaleyle bambaşka bir elbise olmuş, ellerine sağlık canım..

 35. >Canım elbise cok şık sanada maşallah çok yakışmış :)cuma pazarında neden se ben bişi bulamıyorum salı ya gıdıyorum ama bu elbise için haftaya giderim artık, pazarın girişinden girince hangi taraf cnm'cım Optum ıyı gunlerde kullanman dileğiyle

 36. >Canım elbise cok şık sanada maşallah çok yakışmış :)cuma pazarında neden se ben bişi bulamıyorum salı ya gıdıyorum ama bu elbise için haftaya giderim artık, pazarın girişinden girince hangi taraf cnm'cım Optum ıyı gunlerde kullanman dileğiyle

 37. >omuz detayları çok görüyorum bu sıralar hemen bir elbise dikmeli ve omuzlarına detaylardan detay beğenmeliyim:)

 38. >omuz detayları çok görüyorum bu sıralar hemen bir elbise dikmeli ve omuzlarına detaylardan detay beğenmeliyim:)

 39. >yorumumu geri cekiorum kadıkoyu okumamısım :)

 40. >yorumumu geri cekiorum kadıkoyu okumamısım :)

 41. >ayrıca mail adresimin yazdığı yorumumu da yayınlamazsanız sewinirim…..

 42. >ayrıca mail adresimin yazdığı yorumumu da yayınlamazsanız sewinirim…..

 43. >internette görüp beğenmiştim bende. gerçekten kendine yakıştırmayı biliyorsun. güle güle kullan =)

 44. >internette görüp beğenmiştim bende. gerçekten kendine yakıştırmayı biliyorsun. güle güle kullan =)

 45. >harika bir elbise hele ki fiyati gozonunde bulundurulunca daha da bir harika oluyor sanki :)

 46. >harika bir elbise hele ki fiyati gozonunde bulundurulunca daha da bir harika oluyor sanki :)

 47. >laçin ben elbise dışında bişey soracam, arkadaki aynaları görünce aklıma geldi. o aynalar yapıştırma ya, duvara yapıştırıldıktan sonra çıkarmak istesem boyaya zarar veriyor mu? eşim yapıştırmamama bu sebeple izin vermiyor da:) boyam saten boyaaa aldım aynaları evde oleeece duruyorlar. nolur zarar vermiyor de :)

 48. >laçin ben elbise dışında bişey soracam, arkadaki aynaları görünce aklıma geldi. o aynalar yapıştırma ya, duvara yapıştırıldıktan sonra çıkarmak istesem boyaya zarar veriyor mu? eşim yapıştırmamama bu sebeple izin vermiyor da:) boyam saten boyaaa aldım aynaları evde oleeece duruyorlar. nolur zarar vermiyor de :)

 49. >Benim de pazardan 3buçuk liraya aldığım siyah penye taytım ginatricot marka, gerçekten penyesi çok güzel, iyi ki pazarlar var diyorum ben :))

 50. >Benim de pazardan 3buçuk liraya aldığım siyah penye taytım ginatricot marka, gerçekten penyesi çok güzel, iyi ki pazarlar var diyorum ben :))

 51. >cok yakismisayagina saglik o zaman :) gidip aldigin icinben de o kadar pazar gezerim ama bi turlu şu parçalar bana denk gelmez , bakmamda bi sorun war kesin:)

 52. >cok yakismisayagina saglik o zaman :) gidip aldigin icinben de o kadar pazar gezerim ama bi turlu şu parçalar bana denk gelmez , bakmamda bi sorun war kesin:)

 53. >Yok ben artık anladım, bu pazarcılar sizin için özel saklıyor bu parçaları karşıdan geldiğinizi görünce de tezgaha koyuyorlar :))Hoş çamur atmayayım daha 1 defa gittim kadıköy pazarına ama 1 kumaş ve ayakkabılarım ayağımı acıttığından 1 sandalet zor bulup aldım, sanırım denemeden alamamak gibi bir problem var bende :/ Edi ve senin pazarda olduğunuz bir günü bulup düşücem peşinize o olacak :))

 54. >Yok ben artık anladım, bu pazarcılar sizin için özel saklıyor bu parçaları karşıdan geldiğinizi görünce de tezgaha koyuyorlar :))Hoş çamur atmayayım daha 1 defa gittim kadıköy pazarına ama 1 kumaş ve ayakkabılarım ayağımı acıttığından 1 sandalet zor bulup aldım, sanırım denemeden alamamak gibi bir problem var bende :/ Edi ve senin pazarda olduğunuz bir günü bulup düşücem peşinize o olacak :))

 55. >lacheen çok güzel yakışmış güle güle giyin.senden ricam cuma pazarında 1-2 tezgah dediklerinin yerini tarif edebilirmisin? bunlar salı pazarınada çıkıyormu? yada sen salı pazarınada gidiyormusun?haftaya senelik izindeyim bu pazarları talan etmeyi düşünüyorum:)))sevgileryıldız

 56. >lacheen çok güzel yakışmış güle güle giyin.senden ricam cuma pazarında 1-2 tezgah dediklerinin yerini tarif edebilirmisin? bunlar salı pazarınada çıkıyormu? yada sen salı pazarınada gidiyormusun?haftaya senelik izindeyim bu pazarları talan etmeyi düşünüyorum:)))sevgileryıldız

 57. >güzel elbise :) ben de işsiz kaldım kalalı gideyim diyorum ama bir türlü kısmet olmadı yarın bir teftiş edeyim bari..

 58. >güzel elbise :) ben de işsiz kaldım kalalı gideyim diyorum ama bir türlü kısmet olmadı yarın bir teftiş edeyim bari..

 59. >*siu: aynen öyle bu sene inanılmaz moda*dimple: teşekkürler, ben gittiğimde birkaç tane daha vardı ama akşama kadar kalır mı bilemeyeceğim :)*buket: Karla ' nın hiç izlediğini zannetmiyorum :) teşekkürler*ozan alçın: teşekkürler ama buna elim değmedi :)*özge: teşekkürlerbu ara yapamıyorum istek pazartesilerden, inşallah vaktim olduğunda*nehircce: çok teşekkür ederim canım*chfashiontrend: Aynen öyle farketmesi kolay aslında, keşke daha çok olsalar.*stylebydemlin: Aslında pazarda her yer numaralı ama ben bir türlü numaraları ezberlemeyi beceremedim. Ama şöyle diyebilirim ana kapıdan (e5e doğru olan) girince dümdüz devam ediyorsun birkaç tezgah sonra sağında kalacak.*nur: çok teşekkür ederim canım, sağol*fosette: evet ben dikmedim :=)*aslıhan: aynen öyle*sycorox: yalnız ben dikmedim.*merail: o dediğin sahte ihracat fazlalarını anlıyorum ben de, etiketi daha farklı oluyor onların.*joy: Kadıköy canım*mehtap: teşekkürler*antigone: ben hiç müdahale etmedim ki *dilek: teşekkür ederim. yukarıdaki bir yorumda anlattım tezgahın yerini*sihir: evet bu sezon çok moda*joy: :))*pumpkin: sildim o yorumunuzu, davetiyenizi de gönderdim.*satır araları: teşekkürler*caprice moda: değil mi..*melisa: zarar vermiyor diyemem maalesef :((*aphraell: bence de. Yurtdışında gerçekten çok pahalıya satılıyor bu mallar*jege: teşekkür ederim. PAzarlar ve bilumum karışık yerlerde ben de acayip şeyler bulurum hep :)*volkan-kaldera: valla bekleriz, insan geze geze anlıyor*yıldız: yukarıdaki bir yorumda tezgahın yerini anlatmıştım. Ben salı pazarına gitmiyorum, sadece cumaya gidiyorum kumaş için.*mrs.r : bu zamanı değerlendir bence, çalışırken gidilemiyor..

 60. >*siu: aynen öyle bu sene inanılmaz moda*dimple: teşekkürler, ben gittiğimde birkaç tane daha vardı ama akşama kadar kalır mı bilemeyeceğim :)*buket: Karla ' nın hiç izlediğini zannetmiyorum :) teşekkürler*ozan alçın: teşekkürler ama buna elim değmedi :)*özge: teşekkürlerbu ara yapamıyorum istek pazartesilerden, inşallah vaktim olduğunda*nehircce: çok teşekkür ederim canım*chfashiontrend: Aynen öyle farketmesi kolay aslında, keşke daha çok olsalar.*stylebydemlin: Aslında pazarda her yer numaralı ama ben bir türlü numaraları ezberlemeyi beceremedim. Ama şöyle diyebilirim ana kapıdan (e5e doğru olan) girince dümdüz devam ediyorsun birkaç tezgah sonra sağında kalacak.*nur: çok teşekkür ederim canım, sağol*fosette: evet ben dikmedim :=)*aslıhan: aynen öyle*sycorox: yalnız ben dikmedim.*merail: o dediğin sahte ihracat fazlalarını anlıyorum ben de, etiketi daha farklı oluyor onların.*joy: Kadıköy canım*mehtap: teşekkürler*antigone: ben hiç müdahale etmedim ki *dilek: teşekkür ederim. yukarıdaki bir yorumda anlattım tezgahın yerini*sihir: evet bu sezon çok moda*joy: :))*pumpkin: sildim o yorumunuzu, davetiyenizi de gönderdim.*satır araları: teşekkürler*caprice moda: değil mi..*melisa: zarar vermiyor diyemem maalesef :((*aphraell: bence de. Yurtdışında gerçekten çok pahalıya satılıyor bu mallar*jege: teşekkür ederim. PAzarlar ve bilumum karışık yerlerde ben de acayip şeyler bulurum hep :)*volkan-kaldera: valla bekleriz, insan geze geze anlıyor*yıldız: yukarıdaki bir yorumda tezgahın yerini anlatmıştım. Ben salı pazarına gitmiyorum, sadece cumaya gidiyorum kumaş için.*mrs.r : bu zamanı değerlendir bence, çalışırken gidilemiyor..

 61. >Elbise sana çok yakıyor ya…Bu kadar uygun fiyata bulmuşken dikmek olmaz tabi, kumaşın metresi bile daha fazladır, birde harcanan emek. Şimdi sen bu elbisenin kalıbını da çıkartırsın, üzerine tasarım yapıp dikersin de …

 62. >Elbise sana çok yakıyor ya…Bu kadar uygun fiyata bulmuşken dikmek olmaz tabi, kumaşın metresi bile daha fazladır, birde harcanan emek. Şimdi sen bu elbisenin kalıbını da çıkartırsın, üzerine tasarım yapıp dikersin de …

 63. >cnm zaten pullarla ugrasmana degmez watka+pul vb.. baya ugrastırır herhalde.cok yakısmııs güle güle kullan:)

 64. >cnm zaten pullarla ugrasmana degmez watka+pul vb.. baya ugrastırır herhalde.cok yakısmııs güle güle kullan:)

 65. >Elbise çok hoşmuş:) Ama ben esas o kahveli yeşilli koltuğa bayıldım! Mimar evi de böyle oluyor demek ki…

 66. >Elbise çok hoşmuş:) Ama ben esas o kahveli yeşilli koltuğa bayıldım! Mimar evi de böyle oluyor demek ki…

 67. >omuzlara iki kat vatka eklesen oldu sana Balmain yani, o derece super :)

 68. >omuzlara iki kat vatka eklesen oldu sana Balmain yani, o derece super :)

 69. >Bayıldımm, balmain halt etmiş valla seninki daha güzel:))

 70. >Bayıldımm, balmain halt etmiş valla seninki daha güzel:))

 71. >Laçincim süper elbise, bayıldım. Omuzlarındaki parıltılar harika. Vatkalı da biraz galiba. Üzerinde çok güzel durmuş dantel çoraplar da süper!

 72. >Laçincim süper elbise, bayıldım. Omuzlarındaki parıltılar harika. Vatkalı da biraz galiba. Üzerinde çok güzel durmuş dantel çoraplar da süper!

 73. >merhaba sizi sürekli takip ediyorum çok zevkli ve beceriklisiniz sizi tebrik ederim yanlız otuduğunuz yer sehpa oluyo sanırım onun üzerindeki örtüyü tam olarak yakından göstermenizi rica ediyorum çünkü çok hoşuma gitti lütfen teşekkür ederim.

 74. >merhaba sizi sürekli takip ediyorum çok zevkli ve beceriklisiniz sizi tebrik ederim yanlız otuduğunuz yer sehpa oluyo sanırım onun üzerindeki örtüyü tam olarak yakından göstermenizi rica ediyorum çünkü çok hoşuma gitti lütfen teşekkür ederim.

 75. >Bende bunun aynısının Body olanını Beyoğlu İş Merkezinden 10 liraya aldım, Mango etiketi ile.Sen baya karlı bir alışveriş yapmışsın.Yarın pazara gidicektim,gözlerim bu elbiseyi arayacak vallahi.Güle güle giy.:)

 76. >Bende bunun aynısının Body olanını Beyoğlu İş Merkezinden 10 liraya aldım, Mango etiketi ile.Sen baya karlı bir alışveriş yapmışsın.Yarın pazara gidicektim,gözlerim bu elbiseyi arayacak vallahi.Güle güle giy.:)

 77. >Vatkalar yine moda oldu.Güle güle giy.Fiyatı değil önemli olan,yakıştırmak ve iyi taşımak.Sevgiler.

 78. >Vatkalar yine moda oldu.Güle güle giy.Fiyatı değil önemli olan,yakıştırmak ve iyi taşımak.Sevgiler.

 79. >peki cuma pazarıda salı pazarı ile aynı yerdemi kuruluyor??sevgileryıldız

 80. >peki cuma pazarıda salı pazarı ile aynı yerdemi kuruluyor??sevgileryıldız

 81. >*birileri anlatsın: teşekkür ederim.gerçekten dikmeye kalksan çok daha pahalıya gelir.*aslı: teşekkürler.*salıncakta iki kişi: ekleyebilirim aslında, güzel fikir :)) sağol canım*moda gezegeni: teşekkürler*alışveriş cini: evet ince bir vatkası var, teşekkür ederim.*hürriyet: yok o yemek masası, yeni yazımda fotoğrafını yayınladım bakabilirsiniz.*mughetto: Bulabilirsin belki, ben alırken daha vardı.*nalan: teşekkür ederim. Gerçekten fiyat hiç önemli değil hep bunu söylüyorum zaten*yıldız: evet aynı yerde.

 82. >*birileri anlatsın: teşekkür ederim.gerçekten dikmeye kalksan çok daha pahalıya gelir.*aslı: teşekkürler.*salıncakta iki kişi: ekleyebilirim aslında, güzel fikir :)) sağol canım*moda gezegeni: teşekkürler*alışveriş cini: evet ince bir vatkası var, teşekkür ederim.*hürriyet: yok o yemek masası, yeni yazımda fotoğrafını yayınladım bakabilirsiniz.*mughetto: Bulabilirsin belki, ben alırken daha vardı.*nalan: teşekkür ederim. Gerçekten fiyat hiç önemli değil hep bunu söylüyorum zaten*yıldız: evet aynı yerde.

 83. >geçen gün h&m'de bir tshirt beğendim, 15 euro'ydu ama beğendim artık diye alacaktım. etiketteki "made in turkey" yazısını görünce tepem attı, bıraktım geri. yahu çok mu zor bi mağaza açmak türkiye'ye de?

 84. >geçen gün h&m'de bir tshirt beğendim, 15 euro'ydu ama beğendim artık diye alacaktım. etiketteki "made in turkey" yazısını görünce tepem attı, bıraktım geri. yahu çok mu zor bi mağaza açmak türkiye'ye de?

 85. >ne kadar ho$ bir elbise bayildim son trendler içinde payetler omuzlar:)gule gule kullan :) Ellerine saglik dermisim:))

 86. >ne kadar ho$ bir elbise bayildim son trendler içinde payetler omuzlar:)gule gule kullan :) Ellerine saglik dermisim:))

 87. >elbise 5lirada olsa taşımak cok önemli, çok cici olmuşsun gene

 88. >elbise 5lirada olsa taşımak cok önemli, çok cici olmuşsun gene

 89. >Niye İzmir'deki pazarlarda böyle elbiseler yok…Bende pazara gitmek istiyorum.Çok beğendim çok yakışmış…

 90. >Niye İzmir'deki pazarlarda böyle elbiseler yok…Bende pazara gitmek istiyorum.Çok beğendim çok yakışmış…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: