>Asimetrik Deri Ceket Giyim

>

Dün yazdığım, yeni diktiğim deri ceketi hemen giydim. Şansıma da dün hava o kadar güzeldi ki, ince gelmedi hiç…
Deri ceketler zaten sert bir tarzda olduğu için daha feminen detaylarla kullanılması taraftarıyım. Özellikle gece şifon katlı elbiselerle çok yakıştığını düşünüyorum. Bu yüzden de biraz fırfırlı bir şeyler gözükmesi için beyaz bir iç elbiseyle giydim. Yakasız olduğu için de şalla çok daha iyi oldu.
Asimetrik Deri Ceket – Ben Diktim
Beyaz iç elbise – Bershka
Altın rengi triko – Ykm 
Şal – Suriye’ den hediye
Jean Tayt – pazar
Çizme – Et-ki Kundura (Kadıköy) geçen sene almıştım
Çanta – Mango (hediye)
Çok çılgın bir şey yaptım; bir kulağıma iki delik daha deldirdim. Sağda zaten iki tane vardı, seneler önce deldirmiştim bu da sola oldu. Şimdi birinde iki, birinde üç tane var :)) Baya çılgın değil mi… Benden ne kadar çılgınlık beklenebilirse artık.
(İnsan yaşlandıkça daha korkak oluyor sanki, cahil cesareti denen şey yıllar geçtikçe kayboluyor)
Günün sonunda ise ilk defa kendimize bir iyilik yaptık, oturduk balık yedik. Bu ara biliyorsunuz havalar çok durgun olduğundan balık da bol ve ucuz. Seviyorsanız neredeyse fast-food fiyatına adam gibi balık yiyebiliyorsunuz.
not 1 : Arkadaşlar, birkaç gündür biraz yoğunum yorumlarınızı cevaplayamıyorum. Bir müddet daha bu şekilde olabilir, ondan sonra eski düzene döneceğim inşallah.
not 2 : Daha önce yazmam lazımdı aslında ama pazarda tanıyıp selam veren, yanıma gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Emin olun ben de sizin kadar seviniyorum beni okuyanlarla birebir tanıştığımda.

Reklamlar

44 Yorum to “>Asimetrik Deri Ceket Giyim”

 1. >güle güle giy laçincim.Ceketinin arkadan duruşu çok hoş ön kısmı biraz göz doldurmuyor gibime geldi fıstık yeşili yerine çok daha iddialı bir kumaş ve renk seçsen sanki daha güzel olurdu diye düşünüyorum şu çizmeler çanta ve şeker içlik yanında biraz sönük bir durusu var senin güzelliğini tasıyamamıs :)Nacizane fikrim canım bildiğimden söylemiyorum :)

 2. >güle güle giy laçincim.Ceketinin arkadan duruşu çok hoş ön kısmı biraz göz doldurmuyor gibime geldi fıstık yeşili yerine çok daha iddialı bir kumaş ve renk seçsen sanki daha güzel olurdu diye düşünüyorum şu çizmeler çanta ve şeker içlik yanında biraz sönük bir durusu var senin güzelliğini tasıyamamıs :)Nacizane fikrim canım bildiğimden söylemiyorum :)

 3. >yaw nerde pazar vardı ki dünnn :(

 4. >yaw nerde pazar vardı ki dünnn :(

 5. >Ceketine bayıldımmm ! Sonunda deri ceket de diktin, süper olmuş. Ben her gün senin bloguna bakan bi sapııım, üni bitti ben dikiş kursuna başladım… acaba neden:S ??! Acayip vaktimi aldıı için bırakmak zorunda kaldım ama ben de dikicem bi gün :P

 6. >Ceketine bayıldımmm ! Sonunda deri ceket de diktin, süper olmuş. Ben her gün senin bloguna bakan bi sapııım, üni bitti ben dikiş kursuna başladım… acaba neden:S ??! Acayip vaktimi aldıı için bırakmak zorunda kaldım ama ben de dikicem bi gün :P

 7. >iç astar rengine bayıldım cnm.. ellerine sağlık..

 8. >iç astar rengine bayıldım cnm.. ellerine sağlık..

 9. >merhaba,blogla yeni tanışan biri olarak henüz tanımaya çalışıyorum herşeyi.Diktiklerini hakatten çok begendim,çok süper bir blog olmuş.Tebrik ederim.

 10. >merhaba,blogla yeni tanışan biri olarak henüz tanımaya çalışıyorum herşeyi.Diktiklerini hakatten çok begendim,çok süper bir blog olmuş.Tebrik ederim.

 11. >Çok yakışmış.Maşallah diyimde nazar değmesin.O kadar görmek istiyorum ki sizi keske bende kadıköy tarafında otursaydım diyorum:(

 12. >Çok yakışmış.Maşallah diyimde nazar değmesin.O kadar görmek istiyorum ki sizi keske bende kadıköy tarafında otursaydım diyorum:(

 13. >ÇOK YAKIŞMIŞ, GÜLE GÜLE GİYİN:)

 14. >ÇOK YAKIŞMIŞ, GÜLE GÜLE GİYİN:)

 15. >Sen her fotoğraf yayınladığında bir çıktısını alıp kuaföre koşmak geliyor içimden ama fena tutuyorum kendimi :))Ceketin astarına bayıldım :))

 16. >Sen her fotoğraf yayınladığında bir çıktısını alıp kuaföre koşmak geliyor içimden ama fena tutuyorum kendimi :))Ceketin astarına bayıldım :))

 17. >boynundaki şal çok yakışmış çok beğendim :)

 18. >boynundaki şal çok yakışmış çok beğendim :)

 19. >elinize sağlık.. vay bee..keşke deri ceketler dikebilseydim..şu kıyafetlere zilyon paralar ödemeseydim… her defasında imreniyorum size.. güle güle giyin :)

 20. >elinize sağlık.. vay bee..keşke deri ceketler dikebilseydim..şu kıyafetlere zilyon paralar ödemeseydim… her defasında imreniyorum size.. güle güle giyin :)

 21. >süper bir salı olmus anlasılan… ben de en kısa zamanda pazarlara da donerim insallah.bu arada cekete de içteki renge de bayıldım cnm.güle güle kullan

 22. >süper bir salı olmus anlasılan… ben de en kısa zamanda pazarlara da donerim insallah.bu arada cekete de içteki renge de bayıldım cnm.güle güle kullan

 23. >üzerindede güzel durmus. ayrica sal bu yaka kesimine cok yakismis.güle güle kullan =)

 24. >üzerindede güzel durmus. ayrica sal bu yaka kesimine cok yakismis.güle güle kullan =)

 25. >iyi günler;Kombin çok başarılı olmuş fakat ben başka bişi sormak istiyorum. Portföt çantaların içine sert durması için ne koyuyorsunuz. Ben tela koydum ama yinede sert durmadı

 26. >iyi günler;Kombin çok başarılı olmuş fakat ben başka bişi sormak istiyorum. Portföt çantaların içine sert durması için ne koyuyorsunuz. Ben tela koydum ama yinede sert durmadı

 27. >harika kombin olmus,cok begendim canim

 28. >harika kombin olmus,cok begendim canim

 29. >Lacin ben cok begendim bu ceketi cook cok kiskandim! Cok hos gerceketen sana da cook yakismis, ben de istesem arkasi az biraz daha uzunundan ;) Blogumda giysem soyle isil isil ;)http://www.denizbaran.com/

 30. >Lacin ben cok begendim bu ceketi cook cok kiskandim! Cok hos gerceketen sana da cook yakismis, ben de istesem arkasi az biraz daha uzunundan ;) Blogumda giysem soyle isil isil ;)http://www.denizbaran.com/

 31. >yav bayılıyorum her yaptığına. akşam yaklaşık 4 saat blogunun tümünü, tüm yazdıklarını, yaptıklarını inceledim. iş yerindeki arkadaşlarımın hepsine yaydım. bayıldık hepimiz. herşey çoooook yakışıyor. tarzın süper. bana bu kadar yakışmasa da bikaç şey çalıyorum, haberin olsun ;) ayrıca bende dikişi seviyorum. küçük bir makinam da var. tamir, paça, daraltmalarımı kendim yapıyorum hep :) seni tanıdığıma memnun oldum..

 32. >yav bayılıyorum her yaptığına. akşam yaklaşık 4 saat blogunun tümünü, tüm yazdıklarını, yaptıklarını inceledim. iş yerindeki arkadaşlarımın hepsine yaydım. bayıldık hepimiz. herşey çoooook yakışıyor. tarzın süper. bana bu kadar yakışmasa da bikaç şey çalıyorum, haberin olsun ;) ayrıca bende dikişi seviyorum. küçük bir makinam da var. tamir, paça, daraltmalarımı kendim yapıyorum hep :) seni tanıdığıma memnun oldum..

 33. >Dün bende pazardaydım rastgelsem kesin gelirdim :)Edayı tanıyorum zaten senle de tanışmış olurduk.Bir dahakine artık.Sevgiler.

 34. >Dün bende pazardaydım rastgelsem kesin gelirdim :)Edayı tanıyorum zaten senle de tanışmış olurduk.Bir dahakine artık.Sevgiler.

 35. >Ceketine bittim bittim… Süper duruyor. Büyük iş bitirmişsin Laçinim be. Bende de cesaret yok böyle montlar filan dikmeye. Hayranım azmine.

 36. >Ceketine bittim bittim… Süper duruyor. Büyük iş bitirmişsin Laçinim be. Bende de cesaret yok böyle montlar filan dikmeye. Hayranım azmine.

 37. >Merhaba Laçin,Bir arkadaşımın tavsiyesi ile seni yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum.Hiç öyle blog izleme gibi bir alışkanlığım yokken, seni her gün farkında bile olmadan takip ettiğimi gördüm.Alışkanlık yaptın, anlayamadım :)Her gününde ayrı bir kalite,nezaket ve incelik var.Sana paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyor,yüzün gibi,gönlün gibi,su gibi bir hayat diliyorum.

 38. >Merhaba Laçin,Bir arkadaşımın tavsiyesi ile seni yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum.Hiç öyle blog izleme gibi bir alışkanlığım yokken, seni her gün farkında bile olmadan takip ettiğimi gördüm.Alışkanlık yaptın, anlayamadım :)Her gününde ayrı bir kalite,nezaket ve incelik var.Sana paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyor,yüzün gibi,gönlün gibi,su gibi bir hayat diliyorum.

 39. >Höh ! hakikaten süper olmuş

 40. >Höh ! hakikaten süper olmuş

 41. >ÇOK BEĞENDİM CEKETİ.fISTIK YEŞİLİDE SÜPER DURMUŞ BENCE.ÖZELLİKLE ŞALLA KOMBİN EDİNCE.TEK ELEŞTİRİM ŞAL RENGİN YEŞİL OLSAYDI BENCE ÇOK DAHA HOŞ DURUŞU OLURDU.ELİNE SAĞLIK

 42. >ÇOK BEĞENDİM CEKETİ.fISTIK YEŞİLİDE SÜPER DURMUŞ BENCE.ÖZELLİKLE ŞALLA KOMBİN EDİNCE.TEK ELEŞTİRİM ŞAL RENGİN YEŞİL OLSAYDI BENCE ÇOK DAHA HOŞ DURUŞU OLURDU.ELİNE SAĞLIK

 43. >laçinciğim modeli süper olmuş ceketin ve de çok yakışmış bayıldım.

 44. >laçinciğim modeli süper olmuş ceketin ve de çok yakışmış bayıldım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: