>Bitemeyen Atkı Boncuk İşleme ve Diğerleri

>

atki_isleme
Örgü örmek insanı rahatlatır derler, ben de öyle düşünüyordum eskiden. Ta ki dikiş dikmeye başlayana kadar.
Dikiş diktiğim için bir atkının örme süresi bana çok uzun geliyor ve beni rahatlatmaktan çok geriyor. Zaten yünüm de bitti, aynı rengi bulmazsam ucuna başka renk ekleyeceğim sanırım. (1)
Örgüyü pek sevemiyorum, sıkıyor beni. Hayatımda ördüğüm kazak sayısı üç-dört falandır, on taneye yakın da atkı örmüşümdür. O kadar.
Hani benim yılbaşında tshirt’ üme taktığım süs vardı ya; ondan bir müşterime yaptım, paketlenip gönderildi. (2) Yeni paketleme denemeleri yapıyorum, bu ara gidenler biraz farklı şeyler olabilir.
Boncuk işlemeleri saç bantlarından istek üzerine lacivert yapmıştım, (3) bence boncuk işleme örgüden daha rahatlatıcı  :))
Reklamlar

32 Yorum to “>Bitemeyen Atkı Boncuk İşleme ve Diğerleri”

 1. >evet gerçektn yılbaşında tişörtünde duruşu çok güzeldi çok beğendimm

 2. >evet gerçektn yılbaşında tişörtünde duruşu çok güzeldi çok beğendimm

 3. >Annem ,biz küçükken her gün bir kazak örerdi bize. Şimdi soruyorum ne şiş ne örgü nede kazak görmek istemiyorum diyor :)) Ben öremiyorum yüne de gıcığım var zaten ama örmeyi çok isterdim :) siz yazdıkça 5 kazak 10 hırka 8 atkı ördüm filan diye pek hoşuma gidiyor :)

 4. >Annem ,biz küçükken her gün bir kazak örerdi bize. Şimdi soruyorum ne şiş ne örgü nede kazak görmek istemiyorum diyor :)) Ben öremiyorum yüne de gıcığım var zaten ama örmeyi çok isterdim :) siz yazdıkça 5 kazak 10 hırka 8 atkı ördüm filan diye pek hoşuma gidiyor :)

 5. >Bu rahatlatma işi herhalde insandan insana değişiyor :) bende dikerken geriliyorum tığ ile rahatlıyorum şişlerde bir süre sonra geriyor :)

 6. >Bu rahatlatma işi herhalde insandan insana değişiyor :) bende dikerken geriliyorum tığ ile rahatlıyorum şişlerde bir süre sonra geriyor :)

 7. >örgü benim için de bir zaman sonra sıkıcı oluyor ve gözümde büyüyor resmen

 8. >örgü benim için de bir zaman sonra sıkıcı oluyor ve gözümde büyüyor resmen

 9. >2 numaradaki yapraklar birbirinden bagımsız değilmi.sıra halinde 3er yaprakta yapılabilirmiydi?

 10. >2 numaradaki yapraklar birbirinden bagımsız değilmi.sıra halinde 3er yaprakta yapılabilirmiydi?

 11. >Laçin, bence oturup sırf örgüye odaklandığın için sıkılıyor veya geriliyorsundur. Sonraki hareketini hesaplayarak bisiklete binmeye çalışmak gibi.Düşünüyorum da, annelerimiz "multitasking" üstadıymışlar, bir yandan örgü örüp, bir yandan televizyon izleyip, diğer yandan arkadaşlarıyla sohbet edebiliyorlarmış! Örgü örerken televizyon seyretmeyi veya radyo dinlemeyi hiç denedin mi?

 12. >Laçin, bence oturup sırf örgüye odaklandığın için sıkılıyor veya geriliyorsundur. Sonraki hareketini hesaplayarak bisiklete binmeye çalışmak gibi.Düşünüyorum da, annelerimiz "multitasking" üstadıymışlar, bir yandan örgü örüp, bir yandan televizyon izleyip, diğer yandan arkadaşlarıyla sohbet edebiliyorlarmış! Örgü örerken televizyon seyretmeyi veya radyo dinlemeyi hiç denedin mi?

 13. >ay sana katılıyorum. ben elime şiş yda tığ aldığımda tamamen geriliyorum. Bitmedikçe sıkılıyorum, boğluyorum. Boncuk işlemek bencede daha zevkli:))

 14. >ay sana katılıyorum. ben elime şiş yda tığ aldığımda tamamen geriliyorum. Bitmedikçe sıkılıyorum, boğluyorum. Boncuk işlemek bencede daha zevkli:))

 15. >gerçekten çok güzeller ya emeğine sağlık.Çok özenli yaptığın o kadar belli ki.

 16. >gerçekten çok güzeller ya emeğine sağlık.Çok özenli yaptığın o kadar belli ki.

 17. >Bugune kdr 2 atkı ördüm ama baya eğlenceli gelmişti. Sanırım motivasyon işi. Ama dikiş nakış eminim daha zewklidir.

 18. >Bugune kdr 2 atkı ördüm ama baya eğlenceli gelmişti. Sanırım motivasyon işi. Ama dikiş nakış eminim daha zewklidir.

 19. >laçin ben de bu omuz detayını çok beğendim almak isterim ama nasıl kullanıcaz kazağa daha sonra kendimiz mi dikicez onu bir de dükkana koymamışsın sipariş alıyo musun son soru ücreti ne kadar acababen de örmeyi çok severim ama modelli şeyleri hiç bilmiyorum ki öreyim keşke bilsem de örsemsema

 20. >laçin ben de bu omuz detayını çok beğendim almak isterim ama nasıl kullanıcaz kazağa daha sonra kendimiz mi dikicez onu bir de dükkana koymamışsın sipariş alıyo musun son soru ücreti ne kadar acababen de örmeyi çok severim ama modelli şeyleri hiç bilmiyorum ki öreyim keşke bilsem de örsemsema

 21. >Merhablar Lacincim,:)t-shirt süsünü cok begendigimi gecen yorumumdada belirtimi$tim sanirim.Sac bandi ise digerleri gibi (altin,gümü$)harika olmu$!! Not: Atkinin bitmi$ halini merakla bekliyorum :)

 22. >Merhablar Lacincim,:)t-shirt süsünü cok begendigimi gecen yorumumdada belirtimi$tim sanirim.Sac bandi ise digerleri gibi (altin,gümü$)harika olmu$!! Not: Atkinin bitmi$ halini merakla bekliyorum :)

 23. >örgü bence çok sıkıcı,bunalıorum ben..boncuk işleme çok güzel olmuş..

 24. >örgü bence çok sıkıcı,bunalıorum ben..boncuk işleme çok güzel olmuş..

 25. >Eminim atkı da bitince sade olarak kullanmayıp kenarına köşesine bir hoşluk yapar ve onu da bizimle paylaşırsın…Bu arada benim de artık bloğum var ama şimdilik çok acemiyim Gene de beklerim ziyaretlerinizi…:)

 26. >Eminim atkı da bitince sade olarak kullanmayıp kenarına köşesine bir hoşluk yapar ve onu da bizimle paylaşırsın…Bu arada benim de artık bloğum var ama şimdilik çok acemiyim Gene de beklerim ziyaretlerinizi…:)

 27. >laçincim bende omuz detayına bayıldım ayrıca saç bantlarıda çok güzeller emeğine sağlık diyorum..Ben henüz çok çok yeni bir blog yazarıyım sen ve senin gibi kaliteli blog yazarlarının sıkı takipçisiyim..Umarım bende becerebilirim bu işi:))( Aslında kıskandım o yüzden blog açtım:) Çok başarılısın.. çok çok tebrik ederim gerçekten..

 28. >laçincim bende omuz detayına bayıldım ayrıca saç bantlarıda çok güzeller emeğine sağlık diyorum..Ben henüz çok çok yeni bir blog yazarıyım sen ve senin gibi kaliteli blog yazarlarının sıkı takipçisiyim..Umarım bende becerebilirim bu işi:))( Aslında kıskandım o yüzden blog açtım:) Çok başarılısın.. çok çok tebrik ederim gerçekten..

 29. >Ben de örgü örmeyi bir türlü kıvıramadım gitti. Ama örgü dergilerini ve örgü modellerinin resimlerini karıştırmayı çok severim:)

 30. >Ben de örgü örmeyi bir türlü kıvıramadım gitti. Ama örgü dergilerini ve örgü modellerinin resimlerini karıştırmayı çok severim:)

 31. >ominik parçaları diktikten sonra cevirmesi bile uğraş verici emeğine sağlık!Laçin nasıl bencilce biliyorum ama 1 gün yazmasan siteyi tıklamaktan hal oluyorum sanki ben tıkladıkca sen post girecekmişsin gibi!

 32. >ominik parçaları diktikten sonra cevirmesi bile uğraş verici emeğine sağlık!Laçin nasıl bencilce biliyorum ama 1 gün yazmasan siteyi tıklamaktan hal oluyorum sanki ben tıkladıkca sen post girecekmişsin gibi!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: