>Biri kar mı dedi :)

>

kar_manzarasi

Kendimi bildim bileli hep şehir dışında, hatta dağ başında yaşayan biri olarak, kar benim için istediğim yere gidememe; sınavlara, okula-işe geç kalma oldu hep. “Kar vardı, çıkamadım” lafı hep bahane gibi görüldü merkezde yaşayanlar tarafından. Yine neredeyse dağ başında oturduğum için bugünkü işlerimi yürüyerek halletmem gerekti. Çünkü karda kayıp kaza yapabilirdim, yapmadığım şey değil :) , tuzlamalara güvenemedim.
Bütün zorluğuna rağmen beyazlığın gözümü alması, hiç basılmamış kara ilk kez basmak güzeldi.
Şu an hızlanarak yağıyor, sanırım yarın da keyfini süreceğim.

18 Yorum to “>Biri kar mı dedi :)”

 1. >Ohh, nasıl özendim bilemezsin..Ankaraya da yağsa keşke=(

 2. >Ohh, nasıl özendim bilemezsin..Ankaraya da yağsa keşke=(

 3. >nasıl da beni anlattın dağ başında 18 senedir oturan biri olarak:) kar demek kaymak düşmek yolda kalmak demek okuldan eve 5 km yürümek parmak uçlarımın mosmor kaskatı kesmesi demek:( Hem de izmirdeee sene 2002 hiiiççç unutmam çok feci bir yagıstı o günden beri kar yagmasın diye dua ederim her kış :)

 4. >nasıl da beni anlattın dağ başında 18 senedir oturan biri olarak:) kar demek kaymak düşmek yolda kalmak demek okuldan eve 5 km yürümek parmak uçlarımın mosmor kaskatı kesmesi demek:( Hem de izmirdeee sene 2002 hiiiççç unutmam çok feci bir yagıstı o günden beri kar yagmasın diye dua ederim her kış :)

 5. >Benim de en büyük fobim karda kayıp düşmektir. Acıbadem malum en yokuşlu semt, herkes işe gitmiş ben evden çıkamadım. Hayır bahane olarak alınıyor, içerliyorum. Resim çektim herkese göndereceğim şimdi. Bu arada guya home ofis ogle arasi bile veremedim :)

 6. >Benim de en büyük fobim karda kayıp düşmektir. Acıbadem malum en yokuşlu semt, herkes işe gitmiş ben evden çıkamadım. Hayır bahane olarak alınıyor, içerliyorum. Resim çektim herkese göndereceğim şimdi. Bu arada guya home ofis ogle arasi bile veremedim :)

 7. >Cok guzel yaaaa, biz de istiyoruz, su kari artik birakin da ANkara'ya da gelsin :))

 8. >Cok guzel yaaaa, biz de istiyoruz, su kari artik birakin da ANkara'ya da gelsin :))

 9. >Kar konusunda benimle aynı duyguları paylaşan birini görmek ne güzel :) Aynı şeyleri ben de çok yaşadım :)

 10. >Kar konusunda benimle aynı duyguları paylaşan birini görmek ne güzel :) Aynı şeyleri ben de çok yaşadım :)

 11. >Sevgili Laçin,Üzerindeki pofudik montun markası neydi..hangi sezondan..bu tonlarda kapşonlu bir mont arıyorum da…:)))

 12. >Sevgili Laçin,Üzerindeki pofudik montun markası neydi..hangi sezondan..bu tonlarda kapşonlu bir mont arıyorum da…:)))

 13. >yAAAAAAAA NEDEN dENİZLİ'YE DE YAĞMIYOR.BENDE DENİZLİ'NİN DAĞ BAŞINDAYIM AMA DİBİMİZE KADAR GELDİ YAĞMADI BİR TÜRLÜ :( KIZIMLA BİRLİKTE KARTOPU OYNAMAK İÇİN DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ …İNŞALLAH BURAYA DA YAĞAR.

 14. >yAAAAAAAA NEDEN dENİZLİ'YE DE YAĞMIYOR.BENDE DENİZLİ'NİN DAĞ BAŞINDAYIM AMA DİBİMİZE KADAR GELDİ YAĞMADI BİR TÜRLÜ :( KIZIMLA BİRLİKTE KARTOPU OYNAMAK İÇİN DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ …İNŞALLAH BURAYA DA YAĞAR.

 15. >nasıl özledim :( sabah işe gelirken Spilin tepesinde ve sabuncubeli'nin oralarda karları görükçe içim gitti.Ah dedim şimdi oralarda yuvarlanmak vardı :)

 16. >nasıl özledim :( sabah işe gelirken Spilin tepesinde ve sabuncubeli'nin oralarda karları görükçe içim gitti.Ah dedim şimdi oralarda yuvarlanmak vardı :)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: