>Ekose Kimono Gömlek

>

Ekose sevdiğimi daha önce bu, bu ve hatta şu yazımda tekrarlamıştım. Bu morlu-yeşilli ekoseli kumaşı da yine “artık mor giymeliyim” diye sayıkladığım anlardan birinde almıştım. Sonra da basit bir kalıpla kestim ve diktim ama etek uçlarına ne yapacağıma karar veremedim ve uygun bir zamanda bakılmak üzere kaldırdım. Bu uygun zaman için yaklaşık üç ay geçti :))

Bu kadar uzun zaman geçtiği için de hangi kalıbı kullandığımı unuttum, 
büyük ihtimalle alakasız birşeyi kullanıp modifiye etmişimdir. 

Etek uçlarına mor koton biye döndüm. Koton biye bulmak zordur, dikiş dikenler bilir. Hep o saten biyelerden karşınıza çıkar. Koton biye bulursanız şans eseri, depolayın. Yani ben öyle yapıyorum en azından, çünkü çıkan sonuç daha güzel oluyor bana göre.
Biyeyle model de uyumlu oldu. Şimdilik kuşak dikmedim, kemerle kullandım. Ama mor bir kuşak da hoş olur sanki…


Fotoğraflar Kartalkaya’ da kaldığımız otel odasından. 


Reklamlar

28 Yorum to “>Ekose Kimono Gömlek”

 1. >çok şeker olmuş bu gömlek bence mor renge hayatında çok yer ver.hem çok yakışmış sana hemde mor bolluk ,bereket ve paradır.bu üçüde yanından ayrılmasın.ayakkabılarınıda az önce gördüm tam bir delilik.hepsi içinde ellerine sağlık.

 2. >çok şeker olmuş bu gömlek bence mor renge hayatında çok yer ver.hem çok yakışmış sana hemde mor bolluk ,bereket ve paradır.bu üçüde yanından ayrılmasın.ayakkabılarınıda az önce gördüm tam bir delilik.hepsi içinde ellerine sağlık.

 3. >ahhhh harika bir gömlek buu!!!!!

 4. >ahhhh harika bir gömlek buu!!!!!

 5. >Tek kelimeyle muh-te-şem olmuş. Sürekli takip ediyorum seni, ve inanılmaz özeniyorum! İlk fırsatta makine alıp ben de kıyafetlerimi dikmeye başlayacağım. Harika bi ilham kaynağısın bizler için. =)Ellerine sağlık. Morlu yeşilli ekose eteğin yarım da olsa bir resmini koyarsan belki hep beraber hoşuna gidebilecek fikirler de yaratabiliriz. =)

 6. >Tek kelimeyle muh-te-şem olmuş. Sürekli takip ediyorum seni, ve inanılmaz özeniyorum! İlk fırsatta makine alıp ben de kıyafetlerimi dikmeye başlayacağım. Harika bi ilham kaynağısın bizler için. =)Ellerine sağlık. Morlu yeşilli ekose eteğin yarım da olsa bir resmini koyarsan belki hep beraber hoşuna gidebilecek fikirler de yaratabiliriz. =)

 7. >mora bayılırım, ayakkabılar süper; sana da çok yakışmış…

 8. >mora bayılırım, ayakkabılar süper; sana da çok yakışmış…

 9. >koltuga ayakkabı ile basmak?ne derece dogru?

 10. >koltuga ayakkabı ile basmak?ne derece dogru?

 11. >Çok şeker bir kıyafet olmuş:)

 12. >Çok şeker bir kıyafet olmuş:)

 13. >LAÇİNİM SEN GİTTİKÇE YARAMAZ ERKEK ÇOCUKLARINA BENZEMEYE BAŞLADIN HEEE:) ÇOK YAKIŞMIŞ AMA….HANİ DÜĞÜNLERE GİDERKEN KOKOŞ LAÇİNE BAK BİDE BU LAÇİNE….DEMEKKİ MESELE NE İİMİŞŞŞ KARDEŞŞŞ! HER YERE AYAK UYDURMAKMIŞ :)SEVGİLERRRRRRRRRRRR

 14. >LAÇİNİM SEN GİTTİKÇE YARAMAZ ERKEK ÇOCUKLARINA BENZEMEYE BAŞLADIN HEEE:) ÇOK YAKIŞMIŞ AMA….HANİ DÜĞÜNLERE GİDERKEN KOKOŞ LAÇİNE BAK BİDE BU LAÇİNE….DEMEKKİ MESELE NE İİMİŞŞŞ KARDEŞŞŞ! HER YERE AYAK UYDURMAKMIŞ :)SEVGİLERRRRRRRRRRRR

 15. >ı-ıh Laçin, kadınsı tarz daha çok yakışıyor sana…ama şirin olmuş, zıpır üniversite öğrencisi gibi olmuşsun :)

 16. >ı-ıh Laçin, kadınsı tarz daha çok yakışıyor sana…ama şirin olmuş, zıpır üniversite öğrencisi gibi olmuşsun :)

 17. >Çok hoş olmuş ellerine sağlık…

 18. >Çok hoş olmuş ellerine sağlık…

 19. >Laçin, hepsini geçtim, saçlarin harika duruyor!http://silkroadgirl.blogspot.com/

 20. >Laçin, hepsini geçtim, saçlarin harika duruyor!http://silkroadgirl.blogspot.com/

 21. >Çok ama çok sevimlisin! Gömlek harika olmuş, ellerine sağlık. Ve ayakkabıları her giydiğinde onlara bayıldığımı tekrarlamak istiyorum :) Güle güle giy.

 22. >Çok ama çok sevimlisin! Gömlek harika olmuş, ellerine sağlık. Ve ayakkabıları her giydiğinde onlara bayıldığımı tekrarlamak istiyorum :) Güle güle giy.

 23. >çok sevimli görünüyor, ellerine sağlık ;)

 24. >çok sevimli görünüyor, ellerine sağlık ;)

 25. >mor rengide sayende sevenlerdenim cesaret edip kendime giyemesemde çok güzel olmuş ,hep saten biye var etrafta ,toplasaydın bütün kotonları:)

 26. >mor rengide sayende sevenlerdenim cesaret edip kendime giyemesemde çok güzel olmuş ,hep saten biye var etrafta ,toplasaydın bütün kotonları:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: