>Çiçekli Bluz Romantik Ayakkabı

>

Dün yürüyüşle dolu bir gündü yazmıştım ya, işte bunlar da o yürüyüşlerin zararları :))
Bir süredir “bahar, bahar!” diye bağırırken bu çiçekli bluza kayıtsız kalmak olmazdı. Peros’ tan aldığım için fiyatı çok uygun.
Romantik ayakkabılar ise sonunda Bağdat Caddesi’ ne açılan Shoetek’  ten. Bütün renkleri o kadar güzel ki bu modelin, başta kararsız kaldım. Tabasından vazgeçip pembeyi seçtim. 
İnternet sitelerinde yeni modeller hiç yok, siteye aldanmayın derim. Bir de Shoetek’ te bir gördüğünüz modeli bir daha göremiyorsunuz, bildiğim kadarıyla sınırlı üretim yapıyorlar. Geçen sene yazın maalesef çok beğendiğim bir modeli kaçırmıştım, bu sefer erken davrandım :))
Reklamlar

66 Yorum to “>Çiçekli Bluz Romantik Ayakkabı”

 1. >ayakkabılara bayıldım :)güle güle kullan laçinciğim.Sorması ayıp nekadara aldın?

 2. >aaa ayakkabılar çok tatlı.bluzda da yaz akşamlarını gördüm:) güle güle kullan

 3. >ayakkabılara bayıldım :)güle güle kullan laçinciğim.Sorması ayıp nekadara aldın?

 4. >aaa ayakkabılar çok tatlı.bluzda da yaz akşamlarını gördüm:) güle güle kullan

 5. >*acemi terzi: Bluzu gündüz-gece her zaman giyebilirim :))*karamela: Shoetek' te herşey aynı fiyat, topuklular 48, babetler 45 lira

 6. >*acemi terzi: Bluzu gündüz-gece her zaman giyebilirim :))*karamela: Shoetek' te herşey aynı fiyat, topuklular 48, babetler 45 lira

 7. >Bluz çok güzelmiş.Baharda ne güzel de olur.Güle güle giy.

 8. >Bluz çok güzelmiş.Baharda ne güzel de olur.Güle güle giy.

 9. >ayakkabının rengi çok tatlı bluzda çok güzel ben niye böyle şeyler bulamıyorum perosta çok güzel ya hangı perostan acaba fıyatı nedr ?

 10. >ayakkabının rengi çok tatlı bluzda çok güzel ben niye böyle şeyler bulamıyorum perosta çok güzel ya hangı perostan acaba fıyatı nedr ?

 11. >Bana göre çook topuklu ne yazık ki!

 12. >Bana göre çook topuklu ne yazık ki!

 13. >*mavi masal: Ben de çok beğenerek aldım.*derya: Bağdat Caddesi' ndeki Peros' tan, fiyatı 9 lira :)*haydins: platformlu olduğu için topuğu o kadar yüksek hissetmiyorsun aslında.

 14. >*mavi masal: Ben de çok beğenerek aldım.*derya: Bağdat Caddesi' ndeki Peros' tan, fiyatı 9 lira :)*haydins: platformlu olduğu için topuğu o kadar yüksek hissetmiyorsun aslında.

 15. >fiyatı inanılmaz ya yarın kadıköydekı perosa ugrcm inş orda vardr :)

 16. >fiyatı inanılmaz ya yarın kadıköydekı perosa ugrcm inş orda vardr :)

 17. >2 si de cok seker Lacincim,saglıklı gunlerde giy:)

 18. >2 si de cok seker Lacincim,saglıklı gunlerde giy:)

 19. >Çok güzeller canım güle güle giy:)Ama kıskanıyorum bazen sizi,İZmir'de hiç böylesine güzel badiler,tshirtler yok bu kadar uygun fiyata:((Ancak ve ancak sezon sonunu beklemek gerekiyor o zaman bile bu kadar düşmüyo fiyatları şu pasajları burayada taşısak.Ayrıca bu güzel ayakabıların satıldığı bir mağaza burayada istiyorum ehu:))

 20. >cok ucuz yaaa ve süpermişş keyifle kullan Laçin!

 21. >Çok güzeller canım güle güle giy:)Ama kıskanıyorum bazen sizi,İZmir'de hiç böylesine güzel badiler,tshirtler yok bu kadar uygun fiyata:((Ancak ve ancak sezon sonunu beklemek gerekiyor o zaman bile bu kadar düşmüyo fiyatları şu pasajları burayada taşısak.Ayrıca bu güzel ayakabıların satıldığı bir mağaza burayada istiyorum ehu:))

 22. >cok ucuz yaaa ve süpermişş keyifle kullan Laçin!

 23. >hihihi ayakkabının pembesinide dün ben kaptım :):) bende krem ile pembe arasında gittim geldim sonunda pembesini aldım. Güle Güle kullanalımmm:):)Bluz da harika.Sahildeymişim hissi verdi bana.

 24. >hihihi ayakkabının pembesinide dün ben kaptım :):) bende krem ile pembe arasında gittim geldim sonunda pembesini aldım. Güle Güle kullanalımmm:):)Bluz da harika.Sahildeymişim hissi verdi bana.

 25. >güle güle kullan laçincimshoetek de bende ayakkabıları çok beğenmeme rağmen topukları dolayısıyla almadım :( çok yüksek geldi bana. ama sanırım kendime engel olamayıp alacağım :)

 26. >güle güle kullan laçincimshoetek de bende ayakkabıları çok beğenmeme rağmen topukları dolayısıyla almadım :( çok yüksek geldi bana. ama sanırım kendime engel olamayıp alacağım :)

 27. >Aslında ben de ShoeTek olayını soracaktım, ne zamandır sitelerini takip ediyorum ama 1-2 tane yeni ayakkabı var. Demek ki magazada öyle demilmiş, gidip görmek lazım. Seninkileri çok begendim, güle güle giy :)

 28. >Aslında ben de ShoeTek olayını soracaktım, ne zamandır sitelerini takip ediyorum ama 1-2 tane yeni ayakkabı var. Demek ki magazada öyle demilmiş, gidip görmek lazım. Seninkileri çok begendim, güle güle giy :)

 29. >laçin çok hoş parçalar,güle güle kullan :)

 30. >laçin çok hoş parçalar,güle güle kullan :)

 31. >*derya: uğra bence de, güzel şeyler gelmişti.*moda(e)ratör: Teşekkürler*pearl: Benim en sevdiğim mağaza çeşidi bunlar :) hem ucuz hem de modaya uygun. İnşallah İzmir' de de açılır.*mkblkonsept: Sen de güle güle kullan :))*keddy: sağol canım. Ben yüksek sevdiğim için aldım ama tabii herkesin rahat ettiği başka*esen: Evet siteye eklemiyor maalesef.*pandora: teşekkürler :)

 32. >*derya: uğra bence de, güzel şeyler gelmişti.*moda(e)ratör: Teşekkürler*pearl: Benim en sevdiğim mağaza çeşidi bunlar :) hem ucuz hem de modaya uygun. İnşallah İzmir' de de açılır.*mkblkonsept: Sen de güle güle kullan :))*keddy: sağol canım. Ben yüksek sevdiğim için aldım ama tabii herkesin rahat ettiği başka*esen: Evet siteye eklemiyor maalesef.*pandora: teşekkürler :)

 33. >Bluz çok şeker LAçincim, ayakkabılara bayıldım, ben de yüksek topuk severim, çok zevkli bir seçim yapmışsın :) güle güle kullan…

 34. >Bluz çok şeker LAçincim, ayakkabılara bayıldım, ben de yüksek topuk severim, çok zevkli bir seçim yapmışsın :) güle güle kullan…

 35. >ahh ahh şu shoetek bu sezon başı mahvetmişti beni:) bursalı olarak senden öğrendiğim bu mağazayı netten sipariş vererek beğendiğim cicileri almayı planlamıştım ama 1 ayda anca geliceğini sölediklerinde müthiş bir hayal kırıklığıydı. istanbula gelip alsam daha kısa süreceğinden hiç kuşkum yok :D:D

 36. >ahh ahh şu shoetek bu sezon başı mahvetmişti beni:) bursalı olarak senden öğrendiğim bu mağazayı netten sipariş vererek beğendiğim cicileri almayı planlamıştım ama 1 ayda anca geliceğini sölediklerinde müthiş bir hayal kırıklığıydı. istanbula gelip alsam daha kısa süreceğinden hiç kuşkum yok :D:D

 37. >laçiiiin bluza bayıldııım! Bugün ofisten çıktıktan sonra yürüyerek eve gideyim dedim, Peros' a üşendiğim için uğramamıştım müthiş derecede pişmanım! ! ! bu arada shoetek cadde' de mi açılmış?!?! Nerede?

 38. >laçiiiin bluza bayıldııım! Bugün ofisten çıktıktan sonra yürüyerek eve gideyim dedim, Peros' a üşendiğim için uğramamıştım müthiş derecede pişmanım! ! ! bu arada shoetek cadde' de mi açılmış?!?! Nerede?

 39. >bayıldım bluze bayıldım….yaz günü gibi vallahi…

 40. >bayıldım bluze bayıldım….yaz günü gibi vallahi…

 41. >laçin ayakkabılar çok güzelmiş bluzda tam baharlık ii günlerde kullan :)

 42. >laçin ayakkabılar çok güzelmiş bluzda tam baharlık ii günlerde kullan :)

 43. >Hep diyorum.. shoe tek internet sitesine kanmamak lazım :)) güle güle giy :)

 44. >Hep diyorum.. shoe tek internet sitesine kanmamak lazım :)) güle güle giy :)

 45. >*april: teşekkürler :))*nihan mestan: Niye bir ayda demişler ki anlamadım? TR' nin en uzak iline bile bir günde gidiyor kargolar.Acaba ilgilenmek mi istemediler :(*lydia: Shoetek, Midpoint ile YArgıcı' nın arasından giriyorsun orada :)*evcadisinin: hava soğuk olsa da buna bakıp ısınıyorum ben de :)*fashion mini: teşekkürler*siu: Aynen öyle!paşa paşa mağazaya gitmek lazım, teşekkürler :)

 46. >*april: teşekkürler :))*nihan mestan: Niye bir ayda demişler ki anlamadım? TR' nin en uzak iline bile bir günde gidiyor kargolar.Acaba ilgilenmek mi istemediler :(*lydia: Shoetek, Midpoint ile YArgıcı' nın arasından giriyorsun orada :)*evcadisinin: hava soğuk olsa da buna bakıp ısınıyorum ben de :)*fashion mini: teşekkürler*siu: Aynen öyle!paşa paşa mağazaya gitmek lazım, teşekkürler :)

 47. >çiçekli bluz ve ayakkabılar çok güzel güle güle kullannn :)))

 48. >çiçekli bluz ve ayakkabılar çok güzel güle güle kullannn :)))

 49. >:D:D bizde aynısını düşündük ama ilgili kişi stoklarında varsa FAZLADAN o koşulda gönderim yapabiliyolarmış mağazadaki ayakkabıyı veremiyorlarmış sanırım o yüzden 3 haftayı geçer dediler:D ama buarada çok şirin aldıklarınn iyi günlerde kullan;)

 50. >:D:D bizde aynısını düşündük ama ilgili kişi stoklarında varsa FAZLADAN o koşulda gönderim yapabiliyolarmış mağazadaki ayakkabıyı veremiyorlarmış sanırım o yüzden 3 haftayı geçer dediler:D ama buarada çok şirin aldıklarınn iyi günlerde kullan;)

 51. >aldım bugun bluzundan :) bedenler buyuktu hep depodan getrdıler kadıköy perosta umranıede perosta var :) gerçekten cok guzel şeyler gelms bıde sıyah badı aldm sınırı aşmadm teşekkrler laçin :)

 52. >aldım bugun bluzundan :) bedenler buyuktu hep depodan getrdıler kadıköy perosta umranıede perosta var :) gerçekten cok guzel şeyler gelms bıde sıyah badı aldm sınırı aşmadm teşekkrler laçin :)

 53. >Ayakkabıya bayıldım, çorumda yok böyle şeyler, keşke uçup buraya gelseler :) Güle güle kullan

 54. >Ayakkabıya bayıldım, çorumda yok böyle şeyler, keşke uçup buraya gelseler :) Güle güle kullan

 55. >Ayakkabılar harikaymış Laçincim bayıldım, Shoetek'e uğrama vaktim gelmiş benim. Bluzu da çok beğendim ama onu da görememiştim Peros'larda…

 56. >Ayakkabılar harikaymış Laçincim bayıldım, Shoetek'e uğrama vaktim gelmiş benim. Bluzu da çok beğendim ama onu da görememiştim Peros'larda…

 57. >ikisi de çok şık, güle güle giy ;D

 58. >ikisi de çok şık, güle güle giy ;D

 59. >ayakkabına bayıldım..güle güle kullan..=)duyduğuma göre bağdat cad.sndeki mağazada çeşit diğer mağazalara göre daha azmış.yarın gitmeyi düşünüyorum.umarım elim boş dönmem.. :!

 60. >ayakkabına bayıldım..güle güle kullan..=)duyduğuma göre bağdat cad.sndeki mağazada çeşit diğer mağazalara göre daha azmış.yarın gitmeyi düşünüyorum.umarım elim boş dönmem.. :!

 61. >güle güle kullan laçin.ben de almak isterim.fakat topuğu gözümü krkuttu.acaba topuk boyunu öğrenebilirmiyim?sağol şimdiden.berna!

 62. >güle güle kullan laçin.ben de almak isterim.fakat topuğu gözümü krkuttu.acaba topuk boyunu öğrenebilirmiyim?sağol şimdiden.berna!

 63. >*eselien: teşekkürler*nihan mestan: ilginç bir sistemleri var o zaman :)*derya: sen de güle güle kullan :))*zeynep: ah bahar gelse :)*alışveriş cini: mutlaka uğra*antigone: teşekkür ederim.*yasemin: evet çok çeşit yoktu, herhalde yeni açıldı diye olsa gerek*berna: Topuk boyu 13 cm, ama 2 cm platformu var

 64. >*eselien: teşekkürler*nihan mestan: ilginç bir sistemleri var o zaman :)*derya: sen de güle güle kullan :))*zeynep: ah bahar gelse :)*alışveriş cini: mutlaka uğra*antigone: teşekkür ederim.*yasemin: evet çok çeşit yoktu, herhalde yeni açıldı diye olsa gerek*berna: Topuk boyu 13 cm, ama 2 cm platformu var

 65. >laçincim aldıkların çok tatlılar rengi ve modelleriyle çok asiller aynı senin gibi… güle güle kullan… buarada ben çkaledeyim arada istanbula geliyorum alışverişe peros nerede var ve marka mı mağaza adımı bilemedim :( yardımcı olur musunuz nisanda ordayım :)

 66. >laçincim aldıkların çok tatlılar rengi ve modelleriyle çok asiller aynı senin gibi… güle güle kullan… buarada ben çkaledeyim arada istanbula geliyorum alışverişe peros nerede var ve marka mı mağaza adımı bilemedim :( yardımcı olur musunuz nisanda ordayım :)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: