>Zara’ da Havuç Pantolonlar

>

Bu pantolonlardan ne çok bahsettim değil mi, 
sanırım bir süre daha benim gündemimde kalacaklar.
Bir önceki yazıma gelen yorumlarda Zara‘ da bu tarz pantolonların olduğundan bahsedilmişti. Bunu üzerine gidip ufak çaplı bir araştırma yaptım. 
Genel olarak bu tarz pantolonların ince bel+geniş basen+kalın üst bacak üçlüsüne sahip vücut tiplerinde iyi durduğunu düşünüyorum. Çünkü plilerle basen kısmı bol tutuluyor ve paçaya doğru daralan bir bacak kesimi var. Eminim, düşük belin yakıştığı insan sayısından daha fazla kişiye bu pantolon tipi yakışacaktır. Yalnız mutlaka yüksek topuklularla giyilmeli, kısa topuklu veya düz ayakkabılar ile denemeyin bence.
Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi aslında tek çeşit değil bu havuç pantolonlar. Kiminin beli iyice yüksek (bej), kimi kanvas kumaştan daha spor (haki, beyaz), kimi kumaş kalitesiyle daha zarif (gri) kimi ise her ortama uyum sağlayabilecek tarzda (krem).

Zara’ da havuç pantolon fiyatları 69.99-99.99 lira arasında değişiyor.
Ben tabii ki en riskli modeli denedim :)) En yüksek belli olanı. Benim için bile fazla yüksek bunun beli, bir de kalça kesimi fazla düz. Bu da istediğim gibi değil maalesef. Sanırım aylar önce benim başlayıp terzimin tamamladığı gri havuç pantolonun kalıbını biraz modifiye edip tarçın rengi bir pantolon dikeceğim.
Reklamlar

61 Yorum to “>Zara’ da Havuç Pantolonlar”

 1. >ince bel+geniş basen+kalın üst bacak = BENBu pabtlonları hiç yakıştıramıyorum ben kendime ama bir şans daha vereceğim ve kremi denemek istiyorum..Peki topuklularla mı, sandalet ya da babetle mi daha güzel durur Laçin..Bir de ön tarafları pot duruyor mu?Ne çok soru sordum :p

 2. >ince bel+geniş basen+kalın üst bacak = BENBu pabtlonları hiç yakıştıramıyorum ben kendime ama bir şans daha vereceğim ve kremi denemek istiyorum..Peki topuklularla mı, sandalet ya da babetle mi daha güzel durur Laçin..Bir de ön tarafları pot duruyor mu?Ne çok soru sordum :p

 3. >üst bacak:geniş..bel:ince ama sanki daha kilolu mu gösterir gibi bir şüphe içindeyim;tek yol zara:)

 4. >üst bacak:geniş..bel:ince ama sanki daha kilolu mu gösterir gibi bir şüphe içindeyim;tek yol zara:)

 5. >*moda(e)ratör:Evet galiba :))*nazo: Mutlaka topukluyla, tabii benim fikrim bu. Pot yapması modeline göre değişiyor.*kısaca gizem: farklı modelleri denemelisin bence, ve önyargılı olmamak lazım :)) alıştığımız bir model değil ama bir şans verilebilir.

 6. >*moda(e)ratör:Evet galiba :))*nazo: Mutlaka topukluyla, tabii benim fikrim bu. Pot yapması modeline göre değişiyor.*kısaca gizem: farklı modelleri denemelisin bence, ve önyargılı olmamak lazım :)) alıştığımız bir model değil ama bir şans verilebilir.

 7. >laçin nil'in bir çekiminde giydiği pantolon bej olan çok hoş duruyo bende aynından almayı düşünüyodum. bence zara bu sezonun en iyisi özelliklede pantolon modellerinde

 8. >laçin nil'in bir çekiminde giydiği pantolon bej olan çok hoş duruyo bende aynından almayı düşünüyodum. bence zara bu sezonun en iyisi özelliklede pantolon modellerinde

 9. >doğru,evet yakışır (kendimden biliyorum )da başka bi şey sorcam,zara da çekim yapabilmeyi nasıl başardın?:))ben ne zmaan denesem zebellah gibi yanıma gelip resim çekemezsiniz diyorlar,anlatıyorum derdimi ama gene de engelliyorlar.:)

 10. >doğru,evet yakışır (kendimden biliyorum )da başka bi şey sorcam,zara da çekim yapabilmeyi nasıl başardın?:))ben ne zmaan denesem zebellah gibi yanıma gelip resim çekemezsiniz diyorlar,anlatıyorum derdimi ama gene de engelliyorlar.:)

 11. >*moda-yemek tarifleri: Nil'in giydiği biraz daha farklı. Onun kumaşı daha değişik, ben biraz daha spor olabilen pantolonları seçmeye çalıştım.*ıtır:Sabahın kör saatinde gitmiştim, çalışanların başka işi vardı herhalde, benimle hiç ilgilenmediler :)

 12. >*moda-yemek tarifleri: Nil'in giydiği biraz daha farklı. Onun kumaşı daha değişik, ben biraz daha spor olabilen pantolonları seçmeye çalıştım.*ıtır:Sabahın kör saatinde gitmiştim, çalışanların başka işi vardı herhalde, benimle hiç ilgilenmediler :)

 13. >ben en cok kremı ve grıyı begendım :)bencede terzındekını tekrardan duzenleyıp kullanman daha mantıklı sen daha guzelını yaparsın bunlardan emınım :)

 14. >ben en cok kremı ve grıyı begendım :)bencede terzındekını tekrardan duzenleyıp kullanman daha mantıklı sen daha guzelını yaparsın bunlardan emınım :)

 15. >Bu pantolonları lookbooklarda görünce çok seviyorum ama bana hiç mi hiç yakışmıyor :S

 16. >Bu pantolonları lookbooklarda görünce çok seviyorum ama bana hiç mi hiç yakışmıyor :S

 17. >Bu model hoş ama ince bel+geniş basen+kalın üst bacak üçlüsüne bence bir de uzun boy eklenirse iyi durucaktır diye düşünüyorum…

 18. >Bu model hoş ama ince bel+geniş basen+kalın üst bacak üçlüsüne bence bir de uzun boy eklenirse iyi durucaktır diye düşünüyorum…

 19. >*y&dnin:Pantolon dikişi biraz zor,kalıp oturmazsa çok çirkin duruyor o yüzden biraz tereddütlüyüm.*alışveriş cini: Plisi az olan modelleri deneyebilirsin belki*chfashiontrend:Kesinlikle, kısa boylulara pek olmayacaktır.Yine de yüksek topuklularla kurtarılabilir.

 20. >*y&dnin:Pantolon dikişi biraz zor,kalıp oturmazsa çok çirkin duruyor o yüzden biraz tereddütlüyüm.*alışveriş cini: Plisi az olan modelleri deneyebilirsin belki*chfashiontrend:Kesinlikle, kısa boylulara pek olmayacaktır.Yine de yüksek topuklularla kurtarılabilir.

 21. >Böyle bakınca hevesleniyorum ama bana hiç mi hiç yakışmıyor malesef…http://evcadisinin.blogspot.com/

 22. >Böyle bakınca hevesleniyorum ama bana hiç mi hiç yakışmıyor malesef…http://evcadisinin.blogspot.com/

 23. >Ben de dün gittim Zara'ya, çok güzel elbiseler vardı :) Ama dikkat ettim de Lacin, her şey 69.99'dan başlıyor nerdeyse yahu. Bence gereksiz bi pahalılığı var bazı ürünlerde.

 24. >Ben de dün gittim Zara'ya, çok güzel elbiseler vardı :) Ama dikkat ettim de Lacin, her şey 69.99'dan başlıyor nerdeyse yahu. Bence gereksiz bi pahalılığı var bazı ürünlerde.

 25. >bu pantolonları çok beğeniyorum bende o saydığın üş şey var ince bel geniş basen ve ama üst bacaklarımın çokta kalın olduğunu söyleyemicem :))acaba yinede yakışırmı:) ? ben bej veya sütlü kahve renkleri düşünüyorum herhangi bi yerlerden bana tavsiye edececeğin bi ürün varmı laçin… ipekyolunki çooook hoşuma gitti bu arada…

 26. >bu pantolonları çok beğeniyorum bende o saydığın üş şey var ince bel geniş basen ve ama üst bacaklarımın çokta kalın olduğunu söyleyemicem :))acaba yinede yakışırmı:) ? ben bej veya sütlü kahve renkleri düşünüyorum herhangi bi yerlerden bana tavsiye edececeğin bi ürün varmı laçin… ipekyolunki çooook hoşuma gitti bu arada…

 27. >Ben boyuma falan bakmadan ilk kremin lacivertini aldım. Yüksek topukla giyiyorum. Çok güzel post olmuş.

 28. >Ben boyuma falan bakmadan ilk kremin lacivertini aldım. Yüksek topukla giyiyorum. Çok güzel post olmuş.

 29. >Mesleğim gereği çok spor duranları giyemem ama gri açık ara favorim.Romandan benzer bir model aldım geçenlerde , çok hoş duruyo , hiç beğenebileceğimi sanmazdım.

 30. >Mesleğim gereği çok spor duranları giyemem ama gri açık ara favorim.Romandan benzer bir model aldım geçenlerde , çok hoş duruyo , hiç beğenebileceğimi sanmazdım.

 31. >tahmin ettiğimden çok daha güzel durmuş bu tarz pantolonlar uzun boylumu gösterirler?

 32. >bu yaz collezione'dan çok çok ucuza aldım bu havuç pantolonlardan :) bahsettiğin fiziki ölçüleri tamamıyla içeriyorum ,bencede basenleri çok güzel gösteriyor, tek sorunum topuklu ayakkabıyla giymek olucak, okula giderken hiç hoş gözükmüyor bu yüzden özel günler için ayırdım bu pantolonumu:(

 33. >tahmin ettiğimden çok daha güzel durmuş bu tarz pantolonlar uzun boylumu gösterirler?

 34. >bu yaz collezione'dan çok çok ucuza aldım bu havuç pantolonlardan :) bahsettiğin fiziki ölçüleri tamamıyla içeriyorum ,bencede basenleri çok güzel gösteriyor, tek sorunum topuklu ayakkabıyla giymek olucak, okula giderken hiç hoş gözükmüyor bu yüzden özel günler için ayırdım bu pantolonumu:(

 35. >Bu pantolon modeli sana çok yakışıyor ve dediğin gibi gerçekten topuklu ayakkabılarla kendisini gösteriyor, düz ayakkabılarla giymek için isveçli manken formunda olmak lazım, aşağısı zor kurtarır gibi sanki :Dbu arada senin için bloğumda bir post hazırladım umarım bir problem olmaz :/Sevgiler :)Lydia.-http://nasilgiysem.blogspot.com/2010/03/another-blog-celebrity-lacin-tenel.html

 36. >Bu pantolon modeli sana çok yakışıyor ve dediğin gibi gerçekten topuklu ayakkabılarla kendisini gösteriyor, düz ayakkabılarla giymek için isveçli manken formunda olmak lazım, aşağısı zor kurtarır gibi sanki :Dbu arada senin için bloğumda bir post hazırladım umarım bir problem olmaz :/Sevgiler :)Lydia.-http://nasilgiysem.blogspot.com/2010/03/another-blog-celebrity-lacin-tenel.html

 37. >Laçin alakasız bir şey sölicem ayakkabı çok hoşuma gitti:)

 38. >1. kremden aldım çizgili denizci tshirt ile giyiyorum çok severek :)

 39. >Laçin alakasız bir şey sölicem ayakkabı çok hoşuma gitti:)

 40. >1. kremden aldım çizgili denizci tshirt ile giyiyorum çok severek :)

 41. >Hafta sonu grisinden aldım ben de :) Eskiler geri döndü. Ben genç kızlığa yeni adım atarken de çok modaydı bu kesimler.

 42. >Hafta sonu grisinden aldım ben de :) Eskiler geri döndü. Ben genç kızlığa yeni adım atarken de çok modaydı bu kesimler.

 43. >Tarif ettiğin kalıba hiç uymuyorum, şansım yok sanırım:)

 44. >Tarif ettiğin kalıba hiç uymuyorum, şansım yok sanırım:)

 45. >*ozg: Bir de gözümüz alışık değil bence o da bir etken.*leah: Ben yeni sezonuna bayıldım zaten Zara' nın. Baya güzel şeyler var. Ama fiyat konusuna katılıyorum, hele maliyetini bilince :)*summer: yine de olacağını düşünüyorum. İpekyol' unkilere canlı olarak bakmadım ama Zara' da çok çeşit var.*serap: O modelin laciverti de çok güzeldi, tabayla veya fuşyayla süper durur! *av_glnygk: Roman' a da bakayım o zaman :=)*nihan mestan: İndirimde bulamadım ben hiçbir yerde :(*ecoşş: Yüksek topukla giyilen yüksek belli bütün pantolonlar daha uzun gösterir.*lydia: aynen öyle :=)Bakıyorum hemen bloguna*merve: Güle güle giy :=)*tümay: Ayakkabılar indirim tarafındaydı, ben de sevdim. Kahve aslında ama siyah gibi çıkmış.*sesiber: Tabii eski modeller bunlar, sen de güle güle giy.*crescent: benimki sadece genelleme, biraz insanın kendisini o şekilde beğenmesine bağlı.

 46. >*ozg: Bir de gözümüz alışık değil bence o da bir etken.*leah: Ben yeni sezonuna bayıldım zaten Zara' nın. Baya güzel şeyler var. Ama fiyat konusuna katılıyorum, hele maliyetini bilince :)*summer: yine de olacağını düşünüyorum. İpekyol' unkilere canlı olarak bakmadım ama Zara' da çok çeşit var.*serap: O modelin laciverti de çok güzeldi, tabayla veya fuşyayla süper durur! *av_glnygk: Roman' a da bakayım o zaman :=)*nihan mestan: İndirimde bulamadım ben hiçbir yerde :(*ecoşş: Yüksek topukla giyilen yüksek belli bütün pantolonlar daha uzun gösterir.*lydia: aynen öyle :=)Bakıyorum hemen bloguna*merve: Güle güle giy :=)*tümay: Ayakkabılar indirim tarafındaydı, ben de sevdim. Kahve aslında ama siyah gibi çıkmış.*sesiber: Tabii eski modeller bunlar, sen de güle güle giy.*crescent: benimki sadece genelleme, biraz insanın kendisini o şekilde beğenmesine bağlı.

 47. >Kesinlikle herkese bir tane lazım diyorum!;D

 48. >Kesinlikle herkese bir tane lazım diyorum!;D

 49. >Merhaba ödülüm var sizee:)http://zleyhaaa.blogspot.com/2010/03/yaratc-blogger-odulum.html

 50. >Merhaba ödülüm var sizee:)http://zleyhaaa.blogspot.com/2010/03/yaratc-blogger-odulum.html

 51. >Çok teşekkür ederim Laçinn:)) yarın ders çıkışı bakmak lazımm:))

 52. >Çok teşekkür ederim Laçinn:)) yarın ders çıkışı bakmak lazımm:))

 53. >lACHEEN MERHABA,SANA BİR SORUM OLACAK.YARIN MARKAFONİDE WOZ YAĞMUR BOTLARININ KAMPANYASI BAŞLIYOR.AYAK NUMARAM AYAKKABIYA GÖRE 38-39 OLARAK DEĞİŞİYOR.SEN ALDIĞIN İÇİN SORUYORUM KALIPLARI NASILDIR.YARIN SABAH PC BAŞINDA SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR OLACAĞIM :)…ŞİMDİDEN TŞK. EDERİM.BENİM BLOĞUMU DA ZİYARET EDERSEN SEVİNİRİM…

 54. >lACHEEN MERHABA,SANA BİR SORUM OLACAK.YARIN MARKAFONİDE WOZ YAĞMUR BOTLARININ KAMPANYASI BAŞLIYOR.AYAK NUMARAM AYAKKABIYA GÖRE 38-39 OLARAK DEĞİŞİYOR.SEN ALDIĞIN İÇİN SORUYORUM KALIPLARI NASILDIR.YARIN SABAH PC BAŞINDA SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR OLACAĞIM :)…ŞİMDİDEN TŞK. EDERİM.BENİM BLOĞUMU DA ZİYARET EDERSEN SEVİNİRİM…

 55. >*ozan alçın: :)) ben de..*züleyhaaa: teşekkürler, o ödülü yazmıştım ben sizi de ekliyorum.*tümay: Bak mutlaka :)*eliflehayat: Ben de burnu açıkta 38, kapalı ayakkabılarda 39 giyiyorum. Woz' u 40 aldım ancak oluyor.

 56. >*ozan alçın: :)) ben de..*züleyhaaa: teşekkürler, o ödülü yazmıştım ben sizi de ekliyorum.*tümay: Bak mutlaka :)*eliflehayat: Ben de burnu açıkta 38, kapalı ayakkabılarda 39 giyiyorum. Woz' u 40 aldım ancak oluyor.

 57. >dün akşam stradivarius'da bunlara benzer havuç pantolon modelleri vardı.Görünüş olarak çok güzel verahat görünüyordu lakin yorgunluktan ve çizmelerimi çıkarmaktan üşendiğim için deneyemedim :)

 58. >dün akşam stradivarius'da bunlara benzer havuç pantolon modelleri vardı.Görünüş olarak çok güzel verahat görünüyordu lakin yorgunluktan ve çizmelerimi çıkarmaktan üşendiğim için deneyemedim :)

 59. süperrr bişey bnce bu havuç pantollonlarr hele yazın rahat olmak istiyosunuz ben dün bitane aldımm bnde çok önyargılıydımm pot durumu yakışırmı diye ama pot durması modelden modemel değişiyor yorumalrdsa hep açık renlkerinden bahsetmişsiniz ama koyu renkleride mükemmel duruyo özlellikklede lacivert ki bu sene çok moda bir renk:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: