>Burda Nisan Sayısında Bej

>

Sevgili vintage duygular bu yazısında Burda nisan sayısındaki modellerden bahsetmişti. O zaman niyeyse açılmıyordu bende ileriki sayı. Ama artık görebiliyorum :))
Plili pantolon ve şort aynı kalıp gibi gözüküyor, belki pantolonun paçasını biraz daha dar kullanıp havuç pantolona dönüştürebilirim. Etek ise fiyongundan dolayı vintage duygular’ ın olduğu gibi benim de favorim.
Reklamlar

18 Yorum to “>Burda Nisan Sayısında Bej”

 1. >Etek artık benimde favorim:) Bana o kurdelayı verin her yerime takıştırayım:))

 2. >Etek artık benimde favorim:) Bana o kurdelayı verin her yerime takıştırayım:))

 3. >çok nostaljik duruyor..

 4. >çok nostaljik duruyor..

 5. >etek çok hoş gerçekten.

 6. >etek çok hoş gerçekten.

 7. >Ben de yeni dikişe başlayan biri olarak ve sizden aldığım cesaretle yapılacak işlerim arasına koydum etek ve şortu ilk defa bu tarz bir şey yapacağım nasıl olacak bilemiyorum ama üstesinden gelebilirim umarım…Bu tarz işlere başlamam da en büyük faktörlerden biri sizsiniz Laçin Hanım paylaşımlarınız için çok teşekkürler…

 8. >Ben de yeni dikişe başlayan biri olarak ve sizden aldığım cesaretle yapılacak işlerim arasına koydum etek ve şortu ilk defa bu tarz bir şey yapacağım nasıl olacak bilemiyorum ama üstesinden gelebilirim umarım…Bu tarz işlere başlamam da en büyük faktörlerden biri sizsiniz Laçin Hanım paylaşımlarınız için çok teşekkürler…

 9. >Fiyonk delisiyim bende:P eee!! hal böyle olunca bu cicikoları sevmemek mümkün değil:))

 10. >Fiyonk delisiyim bende:P eee!! hal böyle olunca bu cicikoları sevmemek mümkün değil:))

 11. >BEn burdanın sitesine giriyorum fakat gelecek sayıya nereden bakılır bir türlü bulamadım yardımcı olursan sevinirim :)

 12. >BEn burdanın sitesine giriyorum fakat gelecek sayıya nereden bakılır bir türlü bulamadım yardımcı olursan sevinirim :)

 13. >eteğe bayıldım…modeller hep birbirinin benzeri olduğu için geniş bir arşivden sonra bir daha burda almamaya tövbe etmiştim:)ama sanırım bu dergiyi almadan edemeyeciğim teşekkürler paylaştığın için:)ayrıca bloğunu sık güncellediğin için teşekkür etmedeen geçemeyeceğim.fazla yorum yapmasam da her ziyaretimde yeni güzelliklerle karşılaşıyorum..

 14. >eteğe bayıldım…modeller hep birbirinin benzeri olduğu için geniş bir arşivden sonra bir daha burda almamaya tövbe etmiştim:)ama sanırım bu dergiyi almadan edemeyeciğim teşekkürler paylaştığın için:)ayrıca bloğunu sık güncellediğin için teşekkür etmedeen geçemeyeceğim.fazla yorum yapmasam da her ziyaretimde yeni güzelliklerle karşılaşıyorum..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: