>Limango’ da Büyük Taşlı Yüzükler

>

Limango’ dan daha önce de büyük taşlı (oniks) bir yüzük almıştım, gerçi o aslında erkek yüzüğüydü ama olsun :)) Bugünkü kampanyada ise yüzük numaraları 13′ ten başlıyor. Turkuaz, akik, yeşil akik, akik, pembe kuvars ve oniks taşlı bakır yüzükler var.
Bu sefer eklediğim resimdeki pembe kuvars olandan sipariş verdim.

(Limango’ ya davetiye isteyenler mail atabilir)
Reklamlar

16 Yorum to “>Limango’ da Büyük Taşlı Yüzükler”

 1. >Günaydin Lacinseninle her sabah ayni saatte hep nete girdigimizi farkettim. Dikkatimi cekiyordu kac zamandir. Yüzükler harika gercekten..Ayirim yapamiyorum ki, hepsi güzel :)

 2. >Günaydin Lacinseninle her sabah ayni saatte hep nete girdigimizi farkettim. Dikkatimi cekiyordu kac zamandir. Yüzükler harika gercekten..Ayirim yapamiyorum ki, hepsi güzel :)

 3. >Laçin İstiklal'de yürürken amcalar ellerine bisküvi kutularını almışlar içinde sıra sıra yüzükler yürüyerek satıyorlar envai çeşit yüzükleri, bir moda herkese ekmek kapısı açtı ne güzel.ilk ona bakmıştım onu sipariş vermişsin:) Güzel günlerde kullan.

 4. >Laçin İstiklal'de yürürken amcalar ellerine bisküvi kutularını almışlar içinde sıra sıra yüzükler yürüyerek satıyorlar envai çeşit yüzükleri, bir moda herkese ekmek kapısı açtı ne güzel.ilk ona bakmıştım onu sipariş vermişsin:) Güzel günlerde kullan.

 5. >en güzelini kapmışsın doğrusu,şimdiden güle güle kullan ^_^

 6. >en güzelini kapmışsın doğrusu,şimdiden güle güle kullan ^_^

 7. >benim parmaklarıma 6-7 numara oluyor, acaba ben mi ölçümü yanlış biliyorum yoksa bunlar çok mu büyük beni aydınlatın lütfeen :)

 8. >benim parmaklarıma 6-7 numara oluyor, acaba ben mi ölçümü yanlış biliyorum yoksa bunlar çok mu büyük beni aydınlatın lütfeen :)

 9. >yeşil akik taşlı benim olsun :)Şenay

 10. >yeşil akik taşlı benim olsun :)Şenay

 11. >*vintage duygular: :)) öyle mi, evde olsam da erken uyanmaya gayret ediyorum. *moda(e)ratör:İstiklal' e gündüz gitmeyeli yıllar oldu desem :(( Ama ben de pazarlardan falan topluyorum bu tarz yüzüklerden.*hesionka: teşekkürler canım*lydia: Açıkçası çok bilgili değilim bu konuda :(( Belki yüzük ölçüsü diye araştırsan gerekli bilgiye ulaşabilirsin.*şenay: olsun :))

 12. >*vintage duygular: :)) öyle mi, evde olsam da erken uyanmaya gayret ediyorum. *moda(e)ratör:İstiklal' e gündüz gitmeyeli yıllar oldu desem :(( Ama ben de pazarlardan falan topluyorum bu tarz yüzüklerden.*hesionka: teşekkürler canım*lydia: Açıkçası çok bilgili değilim bu konuda :(( Belki yüzük ölçüsü diye araştırsan gerekli bilgiye ulaşabilirsin.*şenay: olsun :))

 13. >laçin,yüzük ölçüsünü nasıl biliyorsun,yani parmağına göre olanı nasıl seçiyorsunbir dekapıdan ödeme yapıyorlarmılimangoya davetli olursak extra indrim alabiliyormuyuzsevgilerıraz

 14. >laçin,yüzük ölçüsünü nasıl biliyorsun,yani parmağına göre olanı nasıl seçiyorsunbir dekapıdan ödeme yapıyorlarmılimangoya davetli olursak extra indrim alabiliyormuyuzsevgilerıraz

 15. >*ıraz: Ben alyans ölçümü baz alıyorum. Ama google da "yüzük ölçüsü" diye aratırsan kendi kendine ölçme yöntemini de öğrenebilirsin.

 16. >*ıraz: Ben alyans ölçümü baz alıyorum. Ama google da "yüzük ölçüsü" diye aratırsan kendi kendine ölçme yöntemini de öğrenebilirsin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: