>Bol Paça Pantolondan Havuç Pantolona Dönüşüm

>

Havuç pantolonlarla ilgili birçok yazı yazdım, bu sezon en çok Zara’ nınkileri beğendim ama gidip de bir tane bile almadım. Onun yerine Mango Outlet’ e uğradığımda (16.90 TL’ ye) aldığım bu bol paça pantolonu bir saatlik dikişle havuç pantolona dönüştürdüm. 
[Aslında bir tane de kalıp çıkarıp tarçın rengi likralı kumaştan biçtim ama ne zaman bitiririm bilmiyorum]
<havuc_pantolon_yapimi1

Dönüşüm için çok bir şey yapmam gerekmedi, zaten model plili ve cepliydi istediğim gibi. Elimdeki başka bir pantolonu üzerine koyarak arkasından çizdim ve ona göre diktim. Bacaklarda hem iç hem de dıştan daraltma yaptım. En son da paça boyunu kısalttım ve bir saat içinde tamamen farklı bir pantolonum oldu. 

(Belimdeki çiçekli kemer burada yazdığım kolye, ayakkabılar Shoetek, tshirt Ginatricot/Peros)
havuc_pantolon_yapimi2

Sağdaki fotoğrafı çekerken kırmızı saatimi kolumda unutmuşum, görmezden geliniz :))

Reklamlar

60 Yorum to “>Bol Paça Pantolondan Havuç Pantolona Dönüşüm”

 1. >Pantolunun kesilip biçilmeden önceki hali çok korkunçmuş ama :)Ben adam olmaz diye elimi bile sürmem ne göz var sende bravo..

 2. >Pantolunun kesilip biçilmeden önceki hali çok korkunçmuş ama :)Ben adam olmaz diye elimi bile sürmem ne göz var sende bravo..

 3. >16.90 TL ye istediğin tip pantolon yapmışın,sen boşver Zara'yı falan bence :)güle güle giy:)

 4. >16.90 TL ye istediğin tip pantolon yapmışın,sen boşver Zara'yı falan bence :)güle güle giy:)

 5. >Süpeeer olmuş >_< Pantalon da harika, renklerin uyumu da!Güle güle giy <3

 6. >Süpeeer olmuş >_< Pantalon da harika, renklerin uyumu da!Güle güle giy <3

 7. >harikaaaa olmuş ve zaranın modellerinden bin kat daha şık duruyor.keşke bir kaç tane daha alıp dükkana koysaydın,eline sağlık ve güzel günlerde giy.nil

 8. >harikaaaa olmuş ve zaranın modellerinden bin kat daha şık duruyor.keşke bir kaç tane daha alıp dükkana koysaydın,eline sağlık ve güzel günlerde giy.nil

 9. >laçin harikasınnn bayıldımmm kemerled e müthiş olmuş

 10. >laçin harikasınnn bayıldımmm kemerled e müthiş olmuş

 11. >Çook başarılı… Harika görünüyor. Normalde ben havuş pantolon pek sevmem ama hakikaten önceki ve sonraki hallerine baktığım zaman 'havuç' diyorum da başka bişey demiyorum şu an :)

 12. >Çook başarılı… Harika görünüyor. Normalde ben havuş pantolon pek sevmem ama hakikaten önceki ve sonraki hallerine baktığım zaman 'havuç' diyorum da başka bişey demiyorum şu an :)

 13. >Laçin süper olmuş ayrıca çok da yakışmış. Sen zayıfladın mı bu aralar :))

 14. >Laçin süper olmuş ayrıca çok da yakışmış. Sen zayıfladın mı bu aralar :))

 15. >Çok şık olmuş güle güle giy , Ayrıca kemere bayıldım

 16. >Çok şık olmuş güle güle giy , Ayrıca kemere bayıldım

 17. >Çok güzel olmuş, çok ta yakışmış. Ellerine sağlık. Saat te kötü durmamış, hatta bence uymuş bile.

 18. >Çok güzel olmuş, çok ta yakışmış. Ellerine sağlık. Saat te kötü durmamış, hatta bence uymuş bile.

 19. >gercekten cok hos olmus dun zarada denedigim havuc pantolon yaninda igrenc kalir..gule gule giy..

 20. >gercekten cok hos olmus dun zarada denedigim havuc pantolon yaninda igrenc kalir..gule gule giy..

 21. >*haydins: Aynen öyle, baya korkunç :)) Böyle şeyleri adam etmeyi daha çok seviyorum sanırım.*balgözlükız: Değil mi, teşekkürler.*hesionka: teşekkür ederim.*nil: Bu sadece tadilat olduğu için böyle şeyleri satışa sunmayı düşünmüyorum. Teşekkür ederim.*moda_kesh: Teşekkürler :))*moda sanattır: Havuç iyidir :)) Beğendiğine sevindim.*fatma: Aksine kilo aldım :(( Ama fotoğrafta öyle çıkmışım tam düz durmuyorum ya ondan sanırım.*bahar: teşekkürler. O kemeri ağustosta yapmıştım.*sesiber: teşekkür ederim :)) beğendiğine sevindim.*enk: Zara' dakiler biraz daha abartılı tabii, benimki daha normal oldu ondan öyle gelmiştir. Teşekkürler.

 22. >*haydins: Aynen öyle, baya korkunç :)) Böyle şeyleri adam etmeyi daha çok seviyorum sanırım.*balgözlükız: Değil mi, teşekkürler.*hesionka: teşekkür ederim.*nil: Bu sadece tadilat olduğu için böyle şeyleri satışa sunmayı düşünmüyorum. Teşekkür ederim.*moda_kesh: Teşekkürler :))*moda sanattır: Havuç iyidir :)) Beğendiğine sevindim.*fatma: Aksine kilo aldım :(( Ama fotoğrafta öyle çıkmışım tam düz durmuyorum ya ondan sanırım.*bahar: teşekkürler. O kemeri ağustosta yapmıştım.*sesiber: teşekkür ederim :)) beğendiğine sevindim.*enk: Zara' dakiler biraz daha abartılı tabii, benimki daha normal oldu ondan öyle gelmiştir. Teşekkürler.

 23. >Lacincim canım harika olmuş tebrik ediyorum seni. Bu arada pantolonu sadece dış yanlardanmı daralttın yoksa iç kısmada elledin mi?Öpüyorum seniTülay

 24. >Lacincim canım harika olmuş tebrik ediyorum seni. Bu arada pantolonu sadece dış yanlardanmı daralttın yoksa iç kısmada elledin mi?Öpüyorum seniTülay

 25. >çok güzel olmuş havuç pantolon sevmiorum ama beğendim bunu ayakkabılarda güzel durmuş :)

 26. >çok güzel olmuş havuç pantolon sevmiorum ama beğendim bunu ayakkabılarda güzel durmuş :)

 27. >laçin harikasın! bayılıyorum senin bulup buluşturup kendi yorumunu ve emeğini katıp harika şeyler üretmene..

 28. >laçin harikasın! bayılıyorum senin bulup buluşturup kendi yorumunu ve emeğini katıp harika şeyler üretmene..

 29. >Tek kelimeyle süper olmuş .. Bu renk uyumu da çok güzel oluyor ve sende bu uyumu çok güzel yansıtıyorsun …

 30. >Tek kelimeyle süper olmuş .. Bu renk uyumu da çok güzel oluyor ve sende bu uyumu çok güzel yansıtıyorsun …

 31. >çok güzel olmuş Laçin…sana da çok yakışmış. kemer, renkler, hepsi muhteşem! =)

 32. >bayıldıımmm..çok yakışmış gerçi ben mütemadiyen her halini beğeniyorum ama bu bir başka olmuş sanki..keyifli günlerinde giy laçincim..bu arada eyvah babam vardı bi aralar yıldız'ın kısa saçlı hallerini çok andırmışsın bu fotolarda tek fark sen daha güzelsin :)eline sağlık canım…

 33. >çok güzel olmuş Laçin…sana da çok yakışmış. kemer, renkler, hepsi muhteşem! =)

 34. >bayıldıımmm..çok yakışmış gerçi ben mütemadiyen her halini beğeniyorum ama bu bir başka olmuş sanki..keyifli günlerinde giy laçincim..bu arada eyvah babam vardı bi aralar yıldız'ın kısa saçlı hallerini çok andırmışsın bu fotolarda tek fark sen daha güzelsin :)eline sağlık canım…

 35. >*Tülay: Daraltmayı hem içten hem de dıştan yaptım*ryhn: teşekkür ederim.*lydia: teşekkürler, kendim üzerinde oynayınca daha çok seviyorum :)*üçkadınüçmoda: teşekkür ederim, bu tonları çok seviyorum.*hem cadı hem melek: çok teşekkürler, bir ara benzetirlerdei beni Yıldız Asyalı' ya :))*april: çok teşekkürler, beğendiğine sevindim.

 36. >*Tülay: Daraltmayı hem içten hem de dıştan yaptım*ryhn: teşekkür ederim.*lydia: teşekkürler, kendim üzerinde oynayınca daha çok seviyorum :)*üçkadınüçmoda: teşekkür ederim, bu tonları çok seviyorum.*hem cadı hem melek: çok teşekkürler, bir ara benzetirlerdei beni Yıldız Asyalı' ya :))*april: çok teşekkürler, beğendiğine sevindim.

 37. >vay beee superr olmus.. cok beceriklisin

 38. >vay beee superr olmus.. cok beceriklisin

 39. >Aman Allahim, hayatta aklima gelmez benim boyle bir sey. Supersin, cok iyi olmus, gule gule giy.

 40. >Aman Allahim, hayatta aklima gelmez benim boyle bir sey. Supersin, cok iyi olmus, gule gule giy.

 41. >havuç pantolonları senin sayende sevmeye başlıyorum sanırsam ki :))

 42. >havuç pantolonları senin sayende sevmeye başlıyorum sanırsam ki :))

 43. >Çok güsel olmuş Laçin Renk uyumu da muhteşem olmuş,öle hoş görünüyor ki göze :)Ellerine sağlık,iyi günlerinde giy..Bu arada bana da zayıflamışsın gibi geldi,fotoğrafta öle görünüyor ama kilo almış olsanda sen her daim formundasın ;)

 44. >Çok güsel olmuş Laçin Renk uyumu da muhteşem olmuş,öle hoş görünüyor ki göze :)Ellerine sağlık,iyi günlerinde giy..Bu arada bana da zayıflamışsın gibi geldi,fotoğrafta öle görünüyor ama kilo almış olsanda sen her daim formundasın ;)

 45. >Kırmızı saat hoş bile durmuş kombinasyonunda… Pantolonu başkalaştırmışsın. Tebrik ediyorum seni ;)Sevgiler..

 46. >Kırmızı saat hoş bile durmuş kombinasyonunda… Pantolonu başkalaştırmışsın. Tebrik ediyorum seni ;)Sevgiler..

 47. >çok hoş olmuş laçin sana da çok yakışmış güle güle giy canım

 48. >çok hoş olmuş laçin sana da çok yakışmış güle güle giy canım

 49. >laçin pantolonun önceki halini daha çok beğendim :):) mango nun hangi mağazasından aldın :) kalmışmıdır ki ..türkan

 50. >laçin pantolonun önceki halini daha çok beğendim :):) mango nun hangi mağazasından aldın :) kalmışmıdır ki ..türkan

 51. >Başlığı okumadan, hemen görsellere atladığım için, ilk etapta o pantolonu öyle giyeceksin sandım; şaşırdım. Ama sonradan verdiğin yeni şeklini görünce de çok çok beğendim. Hatta bence, eğer bulabilirsen bu pantolondan birkaç tane daha edinip aynı işlemi yaparak satabilirsin de. Gerçekten enfes olmuş; ellerine sağlık. Bu arada sana bir sorum da olacak: Ayakkabılarına bayıldım. Ben de almak isterim; ama mağazasına gitmeye üşeniyorum. Sitesinden almak istiyorum. Numaralarda sorun oluyor mu? Normalde giydiğin numarayı mı aldın oradan da? Bir de rahatlar mı?

 52. >Başlığı okumadan, hemen görsellere atladığım için, ilk etapta o pantolonu öyle giyeceksin sandım; şaşırdım. Ama sonradan verdiğin yeni şeklini görünce de çok çok beğendim. Hatta bence, eğer bulabilirsen bu pantolondan birkaç tane daha edinip aynı işlemi yaparak satabilirsin de. Gerçekten enfes olmuş; ellerine sağlık. Bu arada sana bir sorum da olacak: Ayakkabılarına bayıldım. Ben de almak isterim; ama mağazasına gitmeye üşeniyorum. Sitesinden almak istiyorum. Numaralarda sorun oluyor mu? Normalde giydiğin numarayı mı aldın oradan da? Bir de rahatlar mı?

 53. >bende buna benzer pantolonumu sizden ilham alıp denedim çokta süper oldu ilham perime teşekür ederim :)

 54. >bende buna benzer pantolonumu sizden ilham alıp denedim çokta süper oldu ilham perime teşekür ederim :)

 55. >süper bir değişim yapmışsın,son halıne bayıldım cok yakışmış

 56. >süper bir değişim yapmışsın,son halıne bayıldım cok yakışmış

 57. >aa ben bunu da okumamışım. süper olmuş. harem sevmem havuc cok severım ıkısının arası farklı güzel bısey olmus. ellerine sağlık dönüşüm şahane.

 58. >aa ben bunu da okumamışım. süper olmuş. harem sevmem havuc cok severım ıkısının arası farklı güzel bısey olmus. ellerine sağlık dönüşüm şahane.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: