>melissa

>

Bu ayakkabıları ilk gördüğümde biraz mesafeli durdum. Ne beğendim, ne de nefret ettim.
Bir süre önce yine gözüm takılmaya başladı, bu sefer hayranlıkla bakıyordum. Bilstore‘ da denedim, yarım saat bir aynaya bir de üstten ayakta duruşuna baktım yine kararsız kaldım. Zaten yeni sezondaki iki renk benim istediklerimden değildi. Aklımda eski sezondaki somon renk vardı.
Sonra eşim ikinci evlilik yıldönümü hediyesi olarak (daha iki hafta var aslında :)) bana bu güzellikleri aldı. En çok beğendiğimi, somon rengini. Ayakkabılara olan zaafım çok bariz zaten, hele ki Vivienne Westwood’ un elinin değdiği bir tasarım olunca benim için dolabın en değerli ayakkabısı şu an.
Reklamlar

78 Yorum to “>melissa”

 1. >Bence çok şık ve değişik bir çizgisi var. Güle güle kullanın. Bu arada nice yıldönümlerine :)

 2. >Bence çok şık ve değişik bir çizgisi var. Güle güle kullanın. Bu arada nice yıldönümlerine :)

 3. >Laçin harika görünüyorsun.. Ayakkabılar şeker gibi :)Güle güle giy canım..

 4. >Laçin harika görünüyorsun.. Ayakkabılar şeker gibi :)Güle güle giy canım..

 5. >OMG OMG! Ah çok seviyorum Melissa'ları! <3 Çok da güzel bir rengini almışsın. Güle güle kullan ^_^Şimdiden de evlilik yıldönümüz kutlu olsun. Nice sağlıklı, mutlu, güzel yıllara!

 6. >OMG OMG! Ah çok seviyorum Melissa'ları! <3 Çok da güzel bir rengini almışsın. Güle güle kullan ^_^Şimdiden de evlilik yıldönümüz kutlu olsun. Nice sağlıklı, mutlu, güzel yıllara!

 7. >çok güzeller bencede güle güle giyinevlilik yıldönümünüzde kutlu olsunnnn :)))http://sunsetvillage.blogspot.com/

 8. >gule gule kullan :) bende mavilerini aldim su an kargodalar bekliyorum :)

 9. >çok güzeller bencede güle güle giyinevlilik yıldönümünüzde kutlu olsunnnn :)))http://sunsetvillage.blogspot.com/

 10. >gule gule kullan :) bende mavilerini aldim su an kargodalar bekliyorum :)

 11. >ben de sadece bu rengi beğeniyordum, çok yakışmış güle güle kullan.. Eşinle birlikte nice mutlu seneler geçirmeni dilerim, sevgiler.

 12. >ben de sadece bu rengi beğeniyordum, çok yakışmış güle güle kullan.. Eşinle birlikte nice mutlu seneler geçirmeni dilerim, sevgiler.

 13. >Laçin ben bunları begenmıyordum yada nötr'düm senin gibi, hala kendim giymem diye düşünüyorum,ama sende süper şeker durmuş, nice yıllara size aramızda 2ay var :)

 14. >Laçin ben bunları begenmıyordum yada nötr'düm senin gibi, hala kendim giymem diye düşünüyorum,ama sende süper şeker durmuş, nice yıllara size aramızda 2ay var :)

 15. >süperler sen zaten topukluları pek seviyorsun çok yakışmışbizim evlilik yıldönümüne de 1ay kaldı ben de çanta ya da ayakkabı bakıyım diyorum kendime ama karar veremiyorum hediye almakta zor istemekte :)

 16. >süperler sen zaten topukluları pek seviyorsun çok yakışmışbizim evlilik yıldönümüne de 1ay kaldı ben de çanta ya da ayakkabı bakıyım diyorum kendime ama karar veremiyorum hediye almakta zor istemekte :)

 17. >çok güzel olmuş güle güle kullan…ben de dayanamayıp kendime bi tane alıcam sanırım bu Melissalardan çook tatlılar yaa

 18. >çok güzel olmuş güle güle kullan…ben de dayanamayıp kendime bi tane alıcam sanırım bu Melissalardan çook tatlılar yaa

 19. >bence cok güzel :) bu renkleri ztn cok begeniyorum sendede cok güzel durmuş :)

 20. >bence cok güzel :) bu renkleri ztn cok begeniyorum sendede cok güzel durmuş :)

 21. >güle güle giyin.şu somon renginden o kadar çok şey edinmişim ki yinede birşey alırken elim ilk o renge gidiyor :)

 22. >güle güle giyin.şu somon renginden o kadar çok şey edinmişim ki yinede birşey alırken elim ilk o renge gidiyor :)

 23. >Tam sana göre bir armağan olmuş Laçin. Çok da yakışmışş.. Güle güle kullan..

 24. >Tam sana göre bir armağan olmuş Laçin. Çok da yakışmışş.. Güle güle kullan..

 25. >çok tatlı ya bu ayakkabalılr.güzel günlerde kullan.şimdiden tebrık eederım yıldonümüzü.( bidebu ayakkabıların fıyatını sorsam? :))

 26. >çok tatlı ya bu ayakkabalılr.güzel günlerde kullan.şimdiden tebrık eederım yıldonümüzü.( bidebu ayakkabıların fıyatını sorsam? :))

 27. >harika olmus laçin:)) ben de almak isterim acaba eşin nereden edinmiş?:)

 28. >harika olmus laçin:)) ben de almak isterim acaba eşin nereden edinmiş?:)

 29. >çok şık olmuşsunuz. bayılıyorum size :)

 30. >çok şık olmuşsunuz. bayılıyorum size :)

 31. >*sound of the rain: çok teşekkürler*nazo: sağol Nazocum.*hesionka: çok çok teşekkürler*hande: sen de güle güle kullan şimdiden.*sunset: teşekkürler*vintage peony: benim kullandığım renklere en uygunu buydu. teşekkür ederim.*moda(e)ratör: Deneyince bütün düşüncelerim değişmişti benim.*hersheyler: Hediye siparişi vermek daha iyi oluyor, en azından bir gün için :)*gizzy: teşekkürler*chunli: teşekkür ederim.*modapark.net: somon ve pastel pembe benim de favori rengim.*flame: çok teşekkürler :)*naki: bilstore' da 275ti. Bu yeni sezon fiyatı tabii. Benimki hediye olduğu için ne kadar olduğunu bilmiyorum, ama daha uygun olmalı.*oceania: sanırım ebay.*yazar çizer: çok teşekkürler:)

 32. >*sound of the rain: çok teşekkürler*nazo: sağol Nazocum.*hesionka: çok çok teşekkürler*hande: sen de güle güle kullan şimdiden.*sunset: teşekkürler*vintage peony: benim kullandığım renklere en uygunu buydu. teşekkür ederim.*moda(e)ratör: Deneyince bütün düşüncelerim değişmişti benim.*hersheyler: Hediye siparişi vermek daha iyi oluyor, en azından bir gün için :)*gizzy: teşekkürler*chunli: teşekkür ederim.*modapark.net: somon ve pastel pembe benim de favori rengim.*flame: çok teşekkürler :)*naki: bilstore' da 275ti. Bu yeni sezon fiyatı tabii. Benimki hediye olduğu için ne kadar olduğunu bilmiyorum, ama daha uygun olmalı.*oceania: sanırım ebay.*yazar çizer: çok teşekkürler:)

 33. >benim de favori rengimdi güle güle giy.bu hediye ama almak istersen http://www.luisaviaroma.com'da vivienne westwood olmayanlar var. cok daha ucuz ;) free shipping

 34. >benim de favori rengimdi güle güle giy.bu hediye ama almak istersen http://www.luisaviaroma.com'da vivienne westwood olmayanlar var. cok daha ucuz ;) free shipping

 35. >güle güle kullan cnm. ve şimdiden tebrikler. ah ayakkabılarında darısı başıma. peki rahatlığı nasıl??

 36. >güle güle kullan cnm. ve şimdiden tebrikler. ah ayakkabılarında darısı başıma. peki rahatlığı nasıl??

 37. >benim de çok kararsız kaldığım ayakkabılar bunlar. ama ayağında gerçekten çok hoş durmuş, hele de siyah opak çorapla. güzel günlerde giy ;)

 38. >benim de çok kararsız kaldığım ayakkabılar bunlar. ama ayağında gerçekten çok hoş durmuş, hele de siyah opak çorapla. güzel günlerde giy ;)

 39. >çok güzelmiş…:)nice yıldönümlerine diyorum Laçincim.Ve saçların çaktırmadan uzuyor değil mi ? epey farketmiş :)

 40. >çok güzelmiş…:)nice yıldönümlerine diyorum Laçincim.Ve saçların çaktırmadan uzuyor değil mi ? epey farketmiş :)

 41. >barbie bebek ayakkabılarına benzetiyorum ben bu modeli, çok güzelmiş durmuş, güle güle kullan. nice yıllara.

 42. >barbie bebek ayakkabılarına benzetiyorum ben bu modeli, çok güzelmiş durmuş, güle güle kullan. nice yıllara.

 43. >Senin sayende şu somon rengini baya benimsemiş durumdayım laçin:) Bu benimseme için teşekkür ediyorum ilk olarak.Ayakkabılar çok cici ben bayıldım.Güzel günlerde kullan.Evlilik yıldönümün kutlu olsun şimdiden.Her yıl dönümünde bir öncekinden daha güzel hediyeler alman dileğiyle:P

 44. >Senin sayende şu somon rengini baya benimsemiş durumdayım laçin:) Bu benimseme için teşekkür ediyorum ilk olarak.Ayakkabılar çok cici ben bayıldım.Güzel günlerde kullan.Evlilik yıldönümün kutlu olsun şimdiden.Her yıl dönümünde bir öncekinden daha güzel hediyeler alman dileğiyle:P

 45. >çok tatlılar Laçincim, çok şanslısın walla güle güle giy :) zevklerine bu denli önem veren eşinle bir ömür boyu mutluluklar, nice nice mutlu yıldönümleri diliyorum.sevgiler..www.utopikprenses.blogspot.com

 46. >çok tatlılar Laçincim, çok şanslısın walla güle güle giy :) zevklerine bu denli önem veren eşinle bir ömür boyu mutluluklar, nice nice mutlu yıldönümleri diliyorum.sevgiler..www.utopikprenses.blogspot.com

 47. >Lacincim nice mutlu senelere oncelikle.Ciciler sana cok yakismis…ayakta gercekten farkli duruyo…iyi gunlerde kullan:)

 48. >Lacincim nice mutlu senelere oncelikle.Ciciler sana cok yakismis…ayakta gercekten farkli duruyo…iyi gunlerde kullan:)

 49. >Çok cici olmuşsun, bütün olarak!

 50. >Çok cici olmuşsun, bütün olarak!

 51. >cok hos olmussun Lacin. Ayakkabilar cidden sirin, benim de sari olanlarinda gozum var ama plastik ayakkabi fikri biraz ilginc geliyor bana. Rahatligi nasil? Bu arada simdiden evlilik yildonumunuz kutlu olsun.

 52. >cok hos olmussun Lacin. Ayakkabilar cidden sirin, benim de sari olanlarinda gozum var ama plastik ayakkabi fikri biraz ilginc geliyor bana. Rahatligi nasil? Bu arada simdiden evlilik yildonumunuz kutlu olsun.

 53. >*kristal küre: Teşekkürler, verdiğin siteye de bakacağım*hnd: çok rahat değil ama baya yürüdüm bunlarla cumartesi günü*antigone: teşekkürler*april: evet uzuyor saçım, ama ne kadar uzatacağım bilmiyorum :)*rosein: Evet onlara benziyor gerçekten :)*incili kız: somon güzeldir :)) teşekkür ederim.*zep_bilgen: inşallah, çok teşekkürler*girls-on-blog:çok teşekkürler*nar: :) teşekkür ederim.*tuguna: plastiği biraz değişik bunların, içi dolu gibi.Çok rahat değiller ama plastik olmasından kaynaklanmıyor sanki.

 54. >*kristal küre: Teşekkürler, verdiğin siteye de bakacağım*hnd: çok rahat değil ama baya yürüdüm bunlarla cumartesi günü*antigone: teşekkürler*april: evet uzuyor saçım, ama ne kadar uzatacağım bilmiyorum :)*rosein: Evet onlara benziyor gerçekten :)*incili kız: somon güzeldir :)) teşekkür ederim.*zep_bilgen: inşallah, çok teşekkürler*girls-on-blog:çok teşekkürler*nar: :) teşekkür ederim.*tuguna: plastiği biraz değişik bunların, içi dolu gibi.Çok rahat değiller ama plastik olmasından kaynaklanmıyor sanki.

 55. >çok hoşmuş ayakkabılar, pek beğendim doğrusu…

 56. >çok hoşmuş ayakkabılar, pek beğendim doğrusu…

 57. >Çok tatlı bi rengi var..Çokta yakışmış iyi günlerde kullan..Süper ötesi

 58. >Çok tatlı bi rengi var..Çokta yakışmış iyi günlerde kullan..Süper ötesi

 59. >laçin, pabuclar harika. bayildim :)

 60. >laçin, pabuclar harika. bayildim :)

 61. >çok tatlıymış model ve renk :) nekadar rahattır o tartışılır tabi ama oldukça hoş olmuşlar kombininle laçincim :) güle güle giy,nice yıldönümlerine mutlulukla..

 62. >çok tatlıymış model ve renk :) nekadar rahattır o tartışılır tabi ama oldukça hoş olmuşlar kombininle laçincim :) güle güle giy,nice yıldönümlerine mutlulukla..

 63. >Lacincim çok yakışmış melisalar. Nedense sende ne gördüysem almak istiyorum. Yine dayanamayıp alırsam şaşmam. Güle güle giy inş. Ayrıca yaklaşan evlilik yıldönümünüzü kutluyorum. Daha nice nice güzel, sağlık,aşk,huzur,mutluluk dolu yıllar diliyorum.

 64. >Lacincim çok yakışmış melisalar. Nedense sende ne gördüysem almak istiyorum. Yine dayanamayıp alırsam şaşmam. Güle güle giy inş. Ayrıca yaklaşan evlilik yıldönümünüzü kutluyorum. Daha nice nice güzel, sağlık,aşk,huzur,mutluluk dolu yıllar diliyorum.

 65. >Bende cok begendim, cok sekerler!! bu arada kombinle de super olmus, harikasin .

 66. >Bende cok begendim, cok sekerler!! bu arada kombinle de super olmus, harikasin .

 67. >Eşime hediye almayı çok severim, çünkü hediye aldığında çok mutlu olan bir eşim var! Yalnız, böyle numaralı, uyması-oturması gereken ürünlerde şu ana kadar en fazla bluz, hırka gibi hatanın daha affedilir olduğu parçalara uzanabildim. Terlik hadi neyse, ama bazen 37, bazen 38, bazen 37.5 giyen sevgili eşime hediye ayakkabı alma fikri bana hala çok yabancı!Laçin, benim merak ettiğim, eşin sana bu ayakkabıları tamamen sürpriz bir hediye şeklinde mi aldı, yoksa aranızda herhangi bir "paslaşma" yaşandı mı? Bu arada, yıldönümünüz kutlu olsun, tebrikler!

 68. >Eşime hediye almayı çok severim, çünkü hediye aldığında çok mutlu olan bir eşim var! Yalnız, böyle numaralı, uyması-oturması gereken ürünlerde şu ana kadar en fazla bluz, hırka gibi hatanın daha affedilir olduğu parçalara uzanabildim. Terlik hadi neyse, ama bazen 37, bazen 38, bazen 37.5 giyen sevgili eşime hediye ayakkabı alma fikri bana hala çok yabancı!Laçin, benim merak ettiğim, eşin sana bu ayakkabıları tamamen sürpriz bir hediye şeklinde mi aldı, yoksa aranızda herhangi bir "paslaşma" yaşandı mı? Bu arada, yıldönümünüz kutlu olsun, tebrikler!

 69. >*junon: Ben de :))*didem: teşekkür ederim.*meral erdoğan: çok teşekkürler.*karamela: teşekkürler, inşallah.*nuray: beğendiğine sevindim, teşekkür ederim.*arzusonmez: teşekkür ederim.*coşkun: Yazdığım gibi önce ayakkabıyı bir mağazada denediğim için bana uyacak numarayı zaten biliyordum, bu şekilde bir paslaşma yaşandı tabii :)Yoksa benim de numaram değişkendir eşininki gibi.Çok teşekkürler.

 70. >*junon: Ben de :))*didem: teşekkür ederim.*meral erdoğan: çok teşekkürler.*karamela: teşekkürler, inşallah.*nuray: beğendiğine sevindim, teşekkür ederim.*arzusonmez: teşekkür ederim.*coşkun: Yazdığım gibi önce ayakkabıyı bir mağazada denediğim için bana uyacak numarayı zaten biliyordum, bu şekilde bir paslaşma yaşandı tabii :)Yoksa benim de numaram değişkendir eşininki gibi.Çok teşekkürler.

 71. >iyi akşamlar… bloğunuzu "moda sever bir mimar" olarak beğenerek takip ediyorum… yaratıcılığınız ve zevkinizle herşeyi kendinize yakıştırıyorsunuz… ben adanadayım ve maalsef bu ayakkabıları burada bulamadım… sipariş vereceğim ama numara konusunda karasızım rice etsem normalde hangi numara kullanıyorsunuz ve melissaları kaç aldınız?.. lütfen bilgi verebilirseniz… şimdiden sağolun ve nice mutlu yıllara…

 72. >iyi akşamlar… bloğunuzu "moda sever bir mimar" olarak beğenerek takip ediyorum… yaratıcılığınız ve zevkinizle herşeyi kendinize yakıştırıyorsunuz… ben adanadayım ve maalsef bu ayakkabıları burada bulamadım… sipariş vereceğim ama numara konusunda karasızım rice etsem normalde hangi numara kullanıyorsunuz ve melissaları kaç aldınız?.. lütfen bilgi verebilirseniz… şimdiden sağolun ve nice mutlu yıllara…

 73. >*nergiz: teşekkür ediyorum takibiniz için. Ben açık ayakkabıda 38, spor ayakkabı ve çoğu kapalı ayakkabıda 39 giyiyorum. Bunlar da açık olduğu için 38 numara aldım.

 74. >*nergiz: teşekkür ediyorum takibiniz için. Ben açık ayakkabıda 38, spor ayakkabı ve çoğu kapalı ayakkabıda 39 giyiyorum. Bunlar da açık olduğu için 38 numara aldım.

 75. >Haha aynı gitgelleri ben de bunları Bilstore'da her gördüğümde yaşıyorum. Plastik olmasından dolayı düşündürmüştü beni ama ayakta çok güzel durmuş. Eşini yerinde ve zevkli seçiminden dolayı kutluyorum :) Güle güle giy canım.

 76. >Haha aynı gitgelleri ben de bunları Bilstore'da her gördüğümde yaşıyorum. Plastik olmasından dolayı düşündürmüştü beni ama ayakta çok güzel durmuş. Eşini yerinde ve zevkli seçiminden dolayı kutluyorum :) Güle güle giy canım.

 77. >canım harika olmuş, çok yakışmış:)) ama bi şey diyeyim mi? melissa'ların güzelliği de bambaşka, onu da es geçmeyelim:) bilstore'da yeni sezonda da çok güzel şeyler vardı, tekrar bi göz at derim:)

 78. >canım harika olmuş, çok yakışmış:)) ama bi şey diyeyim mi? melissa'ların güzelliği de bambaşka, onu da es geçmeyelim:) bilstore'da yeni sezonda da çok güzel şeyler vardı, tekrar bi göz at derim:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: