>Yıl dönümü :))

>

Dün eşimle ikinci evlilik yıl dönümümüzü kutladık. 

Maalesef yeni bir kıyafet dikemedim kendime, haftasonu Assos’ ta olunca yetiştiremedim hiçbir şeyi. O yüzden daha önce diktiklerimden bohem elbisemi giydim.

Somon elbise (bohem prototip) ve portföy benim yaptıklarımdan
deri ceket – Vero moda / deri görünümlü tayt – pazardan olmalı / 
not : Saçımın rengi yine açılmıştı, kuaföre gidemedim kendim boyadım. Şu an oldukça siyah gözüküyor ama nasılsa altı açık renk olduğu için açılacak diye düşünüyorum. Markette ilk gördüğümü aldım, çok da bakmadım açıkçası, Palette 4-36 kullandım.
Reklamlar

84 Yorum to “>Yıl dönümü :))”

 1. >nice yıllara canım mutlu mesut :)

 2. >nice yıllara canım mutlu mesut :)

 3. >Nice ikinci yılları kutlaman ve tüm güzellikleri yaşaman dileğiyle:)sevgiyle kal..

 4. >Nice ikinci yılları kutlaman ve tüm güzellikleri yaşaman dileğiyle:)sevgiyle kal..

 5. >elbisen,deri taytın,özellikle ayakkabıları… ben bayıldım…çok güsel gözüküyorsun…

 6. >elbisen,deri taytın,özellikle ayakkabıları… ben bayıldım…çok güsel gözüküyorsun…

 7. >Canım nice nice yıllara hep mutlu,huzurlu bir evliliğiniz olsun inşallah..sevgiler.

 8. >Canım nice nice yıllara hep mutlu,huzurlu bir evliliğiniz olsun inşallah..sevgiler.

 9. >hmmm eşinin evlilik yıldönümü ayakkabılarınıda giymişsin :) oh ne güzel, güle güle giy bakalım. peki sen ne aldın eşine…merak ettim, hem bizlerede fikir olur. ve mutluluklar dilerim size.

 10. >hmmm eşinin evlilik yıldönümü ayakkabılarınıda giymişsin :) oh ne güzel, güle güle giy bakalım. peki sen ne aldın eşine…merak ettim, hem bizlerede fikir olur. ve mutluluklar dilerim size.

 11. >çok şık görünüyorsun laçin, koyu saç daha alımlı göstermiş seni, eşinle birlikte bir ömür boyu mutluluklar dilerim..;)

 12. >çok şık görünüyorsun laçin, koyu saç daha alımlı göstermiş seni, eşinle birlikte bir ömür boyu mutluluklar dilerim..;)

 13. >merhabalar laçin,2.yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar sizinle olsun canım. Biz de 1 hafta sonra kutlayacağız evlilik yıldönümümüzü. Nereye gitsek diye düşünüp duruyorum. Malum hep kadınlara kalır bu tür organizasyon işleri :) Sade bir romantik yemek de olabilir ya da dans da edebileceğimiz, yerli ya da yabancı müzikler çalan bir mekan da. İşin içinden çıkamadım, tavsiye edebileceğin mekanlar var mı? Avrupa yakasında olursa sevinirim canım. Şimdiden teşekkürler..olcay

 14. >merhabalar laçin,2.yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar sizinle olsun canım. Biz de 1 hafta sonra kutlayacağız evlilik yıldönümümüzü. Nereye gitsek diye düşünüp duruyorum. Malum hep kadınlara kalır bu tür organizasyon işleri :) Sade bir romantik yemek de olabilir ya da dans da edebileceğimiz, yerli ya da yabancı müzikler çalan bir mekan da. İşin içinden çıkamadım, tavsiye edebileceğin mekanlar var mı? Avrupa yakasında olursa sevinirim canım. Şimdiden teşekkürler..olcay

 15. >Nice yıllar dilerim , bir ömür boyu..

 16. >Nice yıllar dilerim , bir ömür boyu..

 17. >*nurcuk: teşekkürler*moda(e)ratör: teşekkür ederim.*noyumberry: inşallah, teşekkürler*nrcn: teşekkür ederim.*nehircce: İnşallah canım çok sağol*annesininkızı: Benimki daha klasik, parfüm aldım :)*cecilia: çok teşekkürler*olcay: Bizim programları pek ben yapmıyorum maalesef. Ama tercihim genelde sakin yerlerden yana olur, biz Kalamış' ta bir yere gittik. Avrupa Yakasından çok yer bilmiyorum ama, Vogue Restaurant çok güzeldir : http://www.voguerestaurant.com/*haydins: sağol canım, size de inşallah.

 18. >*nurcuk: teşekkürler*moda(e)ratör: teşekkür ederim.*noyumberry: inşallah, teşekkürler*nrcn: teşekkür ederim.*nehircce: İnşallah canım çok sağol*annesininkızı: Benimki daha klasik, parfüm aldım :)*cecilia: çok teşekkürler*olcay: Bizim programları pek ben yapmıyorum maalesef. Ama tercihim genelde sakin yerlerden yana olur, biz Kalamış' ta bir yere gittik. Avrupa Yakasından çok yer bilmiyorum ama, Vogue Restaurant çok güzeldir : http://www.voguerestaurant.com/*haydins: sağol canım, size de inşallah.

 19. >çok teşekkürler laçincim.olcay

 20. >çok teşekkürler laçincim.olcay

 21. >Daha nice nice yıldönümlere diyorum Laçinciğim ve de ayakkabıların süper diyorum iyi günlerde kullan ;)

 22. >Daha nice nice yıldönümlere diyorum Laçinciğim ve de ayakkabıların süper diyorum iyi günlerde kullan ;)

 23. >Eşinle birlikte uzun, mutlu bir ömür dilerim.

 24. >Eşinle birlikte uzun, mutlu bir ömür dilerim.

 25. >nice nice nice nice yıllara beraber :) masallah size!kutluyorum sevgili lacin.

 26. >nice nice nice nice yıllara beraber :) masallah size!kutluyorum sevgili lacin.

 27. >Çok şık görünüyorsun her zamanki gibi çok güzelsin.Nice mutlu seneler geçirin beraber inşallah…

 28. >Çok şık görünüyorsun her zamanki gibi çok güzelsin.Nice mutlu seneler geçirin beraber inşallah…

 29. >darısı gelecek yılların başına…:) mutlu olun inşallah..:) bi de şu ayakkabılara zaafım var..;)

 30. >darısı gelecek yılların başına…:) mutlu olun inşallah..:) bi de şu ayakkabılara zaafım var..;)

 31. >evlilik yıldönümünüz kutlu olsunnn, daha uzun nice yıllara. Bu arada yine çok şık olmuşsun:)

 32. >nice upuzun yılları bir yastıkta geçirmenizi dilerim.Çok yakın arkadaşım ile aynı gün ve aynı yılda evlenmişsiniz.Onlarda dün evlilik yıldönümü kutladılar :)

 33. >evlilik yıldönümünüz kutlu olsunnn, daha uzun nice yıllara. Bu arada yine çok şık olmuşsun:)

 34. >nice upuzun yılları bir yastıkta geçirmenizi dilerim.Çok yakın arkadaşım ile aynı gün ve aynı yılda evlenmişsiniz.Onlarda dün evlilik yıldönümü kutladılar :)

 35. >daha nice güzel yıl dönümleriniz olsun aşk tadında… sevgiler :)

 36. >daha nice güzel yıl dönümleriniz olsun aşk tadında… sevgiler :)

 37. >Yildonumunuz kutlu olsun canim, size nazar degmesin… cok $ik ve sade olmu$sun, ayakkabilar yikiliyor :) optum!

 38. >Yildonumunuz kutlu olsun canim, size nazar degmesin… cok $ik ve sade olmu$sun, ayakkabilar yikiliyor :) optum!

 39. >beraber toırunlarınızı seversiniz inşallah,her zamanki gibi zarif ve güzelsin yavrum.sevgiler

 40. >beraber toırunlarınızı seversiniz inşallah,her zamanki gibi zarif ve güzelsin yavrum.sevgiler

 41. >*olcay: rica ederim :)*noni: çok teşekkür ederim canım*fadiş: teşekkürler*joy: inşallah, darısı senin başına diyeyim :)*asli: inşallah, teşekkürler*rumeysa: :=) çok teşekkürler*modapark.net: teşekkür ederim, arkadaşının da kutlu olsun*lolipu: çok teşekkürler*fotograf penceremden: inşallah, çok teşekkürler*salıncakta iki kişi: çok sağol canım, size de değmesin…*sibel: Ah inşallah, çok teşekkürler..

 42. >*olcay: rica ederim :)*noni: çok teşekkür ederim canım*fadiş: teşekkürler*joy: inşallah, darısı senin başına diyeyim :)*asli: inşallah, teşekkürler*rumeysa: :=) çok teşekkürler*modapark.net: teşekkür ederim, arkadaşının da kutlu olsun*lolipu: çok teşekkürler*fotograf penceremden: inşallah, çok teşekkürler*salıncakta iki kişi: çok sağol canım, size de değmesin…*sibel: Ah inşallah, çok teşekkürler..

 43. >Selam ben almanyadan yasemin, ilk önce tebrikler ve mutluluklar!ben uzun zamandir blogunuzu takip ediyorum,hergün bakiyorum ki acaba bugün ne yazmis diye, o kadar güzel bir blog ki süper..hele hele nasil yapildigini anlatmanizi cok begeniyorum,insanin yapasi geliyor yapamadigi halde,ama sayenizde bir kac seyleri yapmayi ögrendim, TESEKKÜR EDIYORUM… bizimle bilgilerinizi paylasmaya yani tasarladiklarinizi ve yapilislarini yayinlamaya lütfen devam edin….BASARILAR bye bye

 44. >Selam ben almanyadan yasemin, ilk önce tebrikler ve mutluluklar!ben uzun zamandir blogunuzu takip ediyorum,hergün bakiyorum ki acaba bugün ne yazmis diye, o kadar güzel bir blog ki süper..hele hele nasil yapildigini anlatmanizi cok begeniyorum,insanin yapasi geliyor yapamadigi halde,ama sayenizde bir kac seyleri yapmayi ögrendim, TESEKKÜR EDIYORUM… bizimle bilgilerinizi paylasmaya yani tasarladiklarinizi ve yapilislarini yayinlamaya lütfen devam edin….BASARILAR bye bye

 45. >aşk dolu nice yıllar dilerim :)

 46. >aşk dolu nice yıllar dilerim :)

 47. >Nice mutlu yıllara canım…

 48. >Nice mutlu yıllara canım…

 49. >Güzelim yıldönümünü kutlu olsun.Allah daha nice yıllar kutlamak nasip etsin size sağlıkla, mutlulukla. Aşkınız sevginiz hiç bitmesin. O özel güne bence çok özel bir şekilde giyinmişsin.Çok yakışmış.Maşallah

 50. >Güzelim yıldönümünü kutlu olsun.Allah daha nice yıllar kutlamak nasip etsin size sağlıkla, mutlulukla. Aşkınız sevginiz hiç bitmesin. O özel güne bence çok özel bir şekilde giyinmişsin.Çok yakışmış.Maşallah

 51. >Çok güzelsin Laçincim ve çok tatlı görünüyorsun =)Nice senelere canımm!

 52. >Çok güzelsin Laçincim ve çok tatlı görünüyorsun =)Nice senelere canımm!

 53. >Aaaa bizimde dün 2.evlilik yıldönümümüzde çok tebrik ediyorum sizidee :)

 54. >Aaaa bizimde dün 2.evlilik yıldönümümüzde çok tebrik ediyorum sizidee :)

 55. >Ayrıca bu taş duvar sizin salonunuzdamı bende evime yapmak istiyorum eğer resmini yayınlayabilirseniz benim için güzel bir fikir olacak.

 56. >Ayrıca bu taş duvar sizin salonunuzdamı bende evime yapmak istiyorum eğer resmini yayınlayabilirseniz benim için güzel bir fikir olacak.

 57. >İki yıl..Düğün hazrılıklarını hatırlıyorum :)Nice yıllara sevgiyle sağlıkla ve yeni bir bireyle inşallah..Darısı başıma,2 ay 21 gün oldu henüz :)

 58. >İki yıl..Düğün hazrılıklarını hatırlıyorum :)Nice yıllara sevgiyle sağlıkla ve yeni bir bireyle inşallah..Darısı başıma,2 ay 21 gün oldu henüz :)

 59. >yıldönümünüz kutlu olsun ^_^ nice sağlıklı mutlu yıllara!her zamanki gibi yine çok güzel ve şıksın <3sevgiler!

 60. >yıldönümünüz kutlu olsun ^_^ nice sağlıklı mutlu yıllara!her zamanki gibi yine çok güzel ve şıksın <3sevgiler!

 61. >nice mutlu yillara Lacin…

 62. >nice mutlu yillara Lacin…

 63. >Daha nice senelere canım..Özlem

 64. >Daha nice senelere canım..Özlem

 65. >*yasemin: teşekkürler.inşallah yeni projeler de paylaşacağım. Sevgiler.*nilay: çok teşekkürler*züleyha: teşekkür ederim.*nuray: İnşallah, çok teşekkürler.*april: teşekkürler*feyza: Ben de sizi tebrik ediyorum, nice seneler…Taş duvar ile ilgili bir yazı yazacağım.*üfürükten prenses: Değil mi, iki yıl oldu bile. Darısı başına o zaman.*hesionka: Çok teşekkkürler canım, sizin de inşallah.*gülen tezer üstün: Çok teşekkür ederim.*shopping mage: teşekkürler*chilekli pasta: inşallah, teşekkürler

 66. >*yasemin: teşekkürler.inşallah yeni projeler de paylaşacağım. Sevgiler.*nilay: çok teşekkürler*züleyha: teşekkür ederim.*nuray: İnşallah, çok teşekkürler.*april: teşekkürler*feyza: Ben de sizi tebrik ediyorum, nice seneler…Taş duvar ile ilgili bir yazı yazacağım.*üfürükten prenses: Değil mi, iki yıl oldu bile. Darısı başına o zaman.*hesionka: Çok teşekkkürler canım, sizin de inşallah.*gülen tezer üstün: Çok teşekkür ederim.*shopping mage: teşekkürler*chilekli pasta: inşallah, teşekkürler

 67. >cnm evlilik yıldonumun kutlu olsun.ayakkabılarını gördukten sonra bende hemen almak ıcın gereklı sıteye gırdım alıcam yalnız plaastık olduğunu öğrendım.Deniz haricinde plastık giyilmez diye bi kanımız varya genelde bıraz onu yadırgadım sence göründüğü gibi bir ayakkabımı plastık olması senı rahatsız etmıyomu ayrıcada boş bi plastıkmı hani plastık topuklularla yürüyünce sağa sola döner ya topuk kısmı buda öylemı cnm cvplarını beklıyorum dört gözle :)

 68. >cnm evlilik yıldonumun kutlu olsun.ayakkabılarını gördukten sonra bende hemen almak ıcın gereklı sıteye gırdım alıcam yalnız plaastık olduğunu öğrendım.Deniz haricinde plastık giyilmez diye bi kanımız varya genelde bıraz onu yadırgadım sence göründüğü gibi bir ayakkabımı plastık olması senı rahatsız etmıyomu ayrıcada boş bi plastıkmı hani plastık topuklularla yürüyünce sağa sola döner ya topuk kısmı buda öylemı cnm cvplarını beklıyorum dört gözle :)

 69. >*kübra: teşekkürler :))Evet Melissa çok uzun zamandır üretim yapan bir plastik firması zaten. Beni rahatsız etmedi hiç yürürken falan. Deniz ayakkabısıyla alakası yok, içi dolu, özellikle topuk kısmı çok sert.Yakınında Bilstore varsa yakından görsen çok daha iyi anlarsın aslında.

 70. >*kübra: teşekkürler :))Evet Melissa çok uzun zamandır üretim yapan bir plastik firması zaten. Beni rahatsız etmedi hiç yürürken falan. Deniz ayakkabısıyla alakası yok, içi dolu, özellikle topuk kısmı çok sert.Yakınında Bilstore varsa yakından görsen çok daha iyi anlarsın aslında.

 71. >bursadayım şuanda burda billstroe yok malesef ama gg'da 70 lıra civarı satılıyo bu ayakkabılar oradan almayı düşünüyorum bende senın gibi açık ayakkabılarda 38 gıyıyorum cnm…

 72. >bursadayım şuanda burda billstroe yok malesef ama gg'da 70 lıra civarı satılıyo bu ayakkabılar oradan almayı düşünüyorum bende senın gibi açık ayakkabılarda 38 gıyıyorum cnm…

 73. >Ne güzel! Daha nicelerine…Çok hoş olmuşsun, çok sevdim kıyafetini de:)

 74. >Ne güzel! Daha nicelerine…Çok hoş olmuşsun, çok sevdim kıyafetini de:)

 75. >Vay be 2 sene oldu heee.daha dün gibi düğün hazırlıklarını yaptığını hatırlıyorum.Nice senelere canım.

 76. >Vay be 2 sene oldu heee.daha dün gibi düğün hazırlıklarını yaptığını hatırlıyorum.Nice senelere canım.

 77. >Selam..Sizi yeni keşfettim nette…Ve üzüldüm geç bulduğuma…Dün hemen pazardan kumaş alıp işe koyuldum…Bolero ile işe başlayacağım…Boho elbiseniz çok güzel..yapım aşamalarını verebilirmisiniz…?

 78. >Selam..Sizi yeni keşfettim nette…Ve üzüldüm geç bulduğuma…Dün hemen pazardan kumaş alıp işe koyuldum…Bolero ile işe başlayacağım…Boho elbiseniz çok güzel..yapım aşamalarını verebilirmisiniz…?

 79. >bu elbıseye de bıttım ıdolumsun yanı bunun uzun kollusu yapılabılır mı lacın

 80. >bu elbıseye de bıttım ıdolumsun yanı bunun uzun kollusu yapılabılır mı lacın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: