>Alice Temalı Kumaş

>

Geçtiğimiz cuma uzun zamandır ilk defa cuma pazarına gittim. (Kadıköy) Kıyafet olarak bir-iki parça bir şey bulabildim ama yine dayanamayıp gözüme güzel gelen bütün kumaşları topladım. Hele bir tezgahta elime aldığım kumaşa hayran kaldım çünkü Alice Harikalar Diyarında temalıydı. Hem pembesini hem de mavisini aldım.
Dün internette gezinirken burada üstteki elbiseyi görünce hemen aklıma yeni kumaşım geldi. Aynısı değil ama inanılmaz benziyor gördüğünüz gibi. Saten olduğu için astar olarak kullanma niyetiyle almıştım ama Versace’ deki örneğini gördükten sonra elbise mi yapsam diye de düşünmüyor değilim :)
Reklamlar

42 Yorum to “>Alice Temalı Kumaş”

 1. >kumaş süpermişşşşş!!!benim de bu aralar gidip bi sürü kumaş alıp bi sürü elbise yapasım var ama tutuyorum kendimi şimdilik:):):)

 2. >bence kesinlikle elbise olmalı!!! en azından pembiş olan :))

 3. >kumaş süpermişşşşş!!!benim de bu aralar gidip bi sürü kumaş alıp bi sürü elbise yapasım var ama tutuyorum kendimi şimdilik:):):)

 4. >bence kesinlikle elbise olmalı!!! en azından pembiş olan :))

 5. >Lacincim mutlaka elbise dikmelisin bundan. Hatta ben hayal ettim bile. Kalın saten siyah kurdeleden straplez kısmı yapıp, diz hizasında kesip, tekrar aynı kumaştan yada siyahtan büzgü büzgü bir parça ekleyerek, balık modeli uzun bir elbise yapabilirsin :)Tülay

 6. >Lacincim mutlaka elbise dikmelisin bundan. Hatta ben hayal ettim bile. Kalın saten siyah kurdeleden straplez kısmı yapıp, diz hizasında kesip, tekrar aynı kumaştan yada siyahtan büzgü büzgü bir parça ekleyerek, balık modeli uzun bir elbise yapabilirsin :)Tülay

 7. >Slm LacheencimAlice temalı herşey şahsen benim aklımı oltaya takılan balık gibi ayartıyor. Bu kumaş gerçekten çok ilginç. Bence astar olarak kullanma. Harika bir elbise olur bundan senin ellerinde. Cuma günü Cuma Pazarına gidicektim son dk. rotayı Palladium'a çevirdim. Çevirmez olaydım :)))

 8. >Slm LacheencimAlice temalı herşey şahsen benim aklımı oltaya takılan balık gibi ayartıyor. Bu kumaş gerçekten çok ilginç. Bence astar olarak kullanma. Harika bir elbise olur bundan senin ellerinde. Cuma günü Cuma Pazarına gidicektim son dk. rotayı Palladium'a çevirdim. Çevirmez olaydım :)))

 9. >Günaydınnn..:)kesinlikle elbise yapılmayı bekleyen bir kumaş,bu kumaşla ne dikersen dik sıradan olmayacağı kesin! ;)

 10. >Günaydınnn..:)kesinlikle elbise yapılmayı bekleyen bir kumaş,bu kumaşla ne dikersen dik sıradan olmayacağı kesin! ;)

 11. >Ne güzel bir kumaş, Laçin yazık değil mi astar olarak kullanmaya! Soldaki elbiseye dönüşmek için üretilmiş resmen, sana da çok yakışır:)

 12. >Ne güzel bir kumaş, Laçin yazık değil mi astar olarak kullanmaya! Soldaki elbiseye dönüşmek için üretilmiş resmen, sana da çok yakışır:)

 13. >hiii çok güzel! neden benim bişi bulamadığım anlaşıldı, sen benden önce kapmışsın :P hehe şaka şakasüpermiş gerçekten. elbise de çok iyi fikir bence ^_^

 14. >hiii çok güzel! neden benim bişi bulamadığım anlaşıldı, sen benden önce kapmışsın :P hehe şaka şakasüpermiş gerçekten. elbise de çok iyi fikir bence ^_^

 15. >hiiiii :))) eğer bana bu kumaştan bi'şey dikmezsen, gelip hepsini paralarım o kumaşların :)) ihihihi muhteşemmmm, harikaaa!! :))

 16. >hiiiii :))) eğer bana bu kumaştan bi'şey dikmezsen, gelip hepsini paralarım o kumaşların :)) ihihihi muhteşemmmm, harikaaa!! :))

 17. >bence senin kumaşın daha güzel:)) astar olarakta olabilir elbise de olabilir ama güzel bir şey olacağı kesin:))

 18. >bence senin kumaşın daha güzel:)) astar olarakta olabilir elbise de olabilir ama güzel bir şey olacağı kesin:))

 19. >Gerçekten mükemmel görünüyor. Tunik olarak ya da belki hoş bir şalvar da yapılabilir…Ancak gece elbisesi de neden olmasın mavisi mesela.Kolay gelsin, iyi bir kalıpla iyi kotarılmıuş bir sonucun fotoğraflarını bekliyoruz……..

 20. >Gerçekten mükemmel görünüyor. Tunik olarak ya da belki hoş bir şalvar da yapılabilir…Ancak gece elbisesi de neden olmasın mavisi mesela.Kolay gelsin, iyi bir kalıpla iyi kotarılmıuş bir sonucun fotoğraflarını bekliyoruz……..

 21. >Geçen cuma ben de cuma pazarındaydım ama bu kumaşları görmedim laçincim,ne kadar dikkatsizmişim yaa,bayıldım gerçekten çok cici.Bu kumaştan ortaya ne çıkacak çok merak ediyorum.

 22. >Geçen cuma ben de cuma pazarındaydım ama bu kumaşları görmedim laçincim,ne kadar dikkatsizmişim yaa,bayıldım gerçekten çok cici.Bu kumaştan ortaya ne çıkacak çok merak ediyorum.

 23. >Çok sevimli bu kumaş Laçin!Elbise harika olur gerçekten!Bende cuma pazarına uğradım ama hiç gözüme ilişmedi şanssızlık:(

 24. >Çok sevimli bu kumaş Laçin!Elbise harika olur gerçekten!Bende cuma pazarına uğradım ama hiç gözüme ilişmedi şanssızlık:(

 25. >kumaşın çok tatlı Laçin'cim, bence astar olarak harcama, eminim senin ellerinde harika bir elbiseye dönüşürler :) sevgiler..www.utopikprenses.blogspot.com

 26. >kumaşın çok tatlı Laçin'cim, bence astar olarak harcama, eminim senin ellerinde harika bir elbiseye dönüşürler :) sevgiler..www.utopikprenses.blogspot.com

 27. >Selam Laçin..Kumaş astar olamayacak kadar hoş görünüyor. Tunik de yapılabilir sanırım… Bu arada küçük parça kumaş ve aksesuarlar bulabilmek için cuma pazarı mı daha iyi? salı pazarı mı ? Pazara gitmek için yarım gün işi asıcam da :) En çok çeşit hangisinde ise oraya gideyim.

 28. >Selam Laçin..Kumaş astar olamayacak kadar hoş görünüyor. Tunik de yapılabilir sanırım… Bu arada küçük parça kumaş ve aksesuarlar bulabilmek için cuma pazarı mı daha iyi? salı pazarı mı ? Pazara gitmek için yarım gün işi asıcam da :) En çok çeşit hangisinde ise oraya gideyim.

 29. >*tatlisubaligi: bakayım, evet maviyi astar yaparım*gizzy: Benim evden taşacak yakında kumaşlar, hala alıyorum. Durmam lazım artık*tülay: ilginç bir model tarif etmişsin canım, olabilir tabii*şirret şerbet: :)) benim de hemen elim bunlara gidiyor.*rumeysa: biraz da riskli bence, çok detaylı bir model olmamalı sanırım.*aslı: poplin olsa hiç düşünmeden elbise yapardım ama satenden normalde hiç hoşlanmam. Belki sadece deseni için katlanırım.*hesionka : :))senden erken gitmişim ya ondan*bilun: gel istediğin kadar al götür canım. istediğini de dikerim sana.*zed: bir de saten olmasaydı :))*nilay: ya tunik ya da elbise düşünüyorum. inşallah kotarırım :)*kristalkalp: Bu parçacılardaydı, eşelenmişse gözükmüyor tabii.*duygu: öyle oluyor, kesin benim de gözümden kaçan şeyler olmuştur*zep_bilgen: İnşallah, teşekkürler*dio: Selam :=) Salı pazarında hazırlar daha fazla yani kıyafet olarak. Cuma pazarı aksesuar ve parça kumaş için çok daha iyi.

 30. >*tatlisubaligi: bakayım, evet maviyi astar yaparım*gizzy: Benim evden taşacak yakında kumaşlar, hala alıyorum. Durmam lazım artık*tülay: ilginç bir model tarif etmişsin canım, olabilir tabii*şirret şerbet: :)) benim de hemen elim bunlara gidiyor.*rumeysa: biraz da riskli bence, çok detaylı bir model olmamalı sanırım.*aslı: poplin olsa hiç düşünmeden elbise yapardım ama satenden normalde hiç hoşlanmam. Belki sadece deseni için katlanırım.*hesionka : :))senden erken gitmişim ya ondan*bilun: gel istediğin kadar al götür canım. istediğini de dikerim sana.*zed: bir de saten olmasaydı :))*nilay: ya tunik ya da elbise düşünüyorum. inşallah kotarırım :)*kristalkalp: Bu parçacılardaydı, eşelenmişse gözükmüyor tabii.*duygu: öyle oluyor, kesin benim de gözümden kaçan şeyler olmuştur*zep_bilgen: İnşallah, teşekkürler*dio: Selam :=) Salı pazarında hazırlar daha fazla yani kıyafet olarak. Cuma pazarı aksesuar ve parça kumaş için çok daha iyi.

 31. >Ay kumaşa bayıldım Laçin bundan pasaja da yapıp koyarsan lütfen haberim olsun lütfeennnn :)

 32. >Ay kumaşa bayıldım Laçin bundan pasaja da yapıp koyarsan lütfen haberim olsun lütfeennnn :)

 33. >çok şanslı bir alışveriş olmuş :Dbence desen aynı, astar olarak kullanmak için çok güzel bana kalırsa, elbise olsun :)

 34. >çok şanslı bir alışveriş olmuş :Dbence desen aynı, astar olarak kullanmak için çok güzel bana kalırsa, elbise olsun :)

 35. >sitene yorum yapmayı bile özlemişim :)arkandan pazara gelicez ,seni takip edecegiz :)nerden buluyorsun bende çarşamba pazarına gidiyorum ama yok …

 36. >sitene yorum yapmayı bile özlemişim :)arkandan pazara gelicez ,seni takip edecegiz :)nerden buluyorsun bende çarşamba pazarına gidiyorum ama yok …

 37. >nasil guzel bir kumaaaas.mikemmeeel.

 38. >nasil guzel bir kumaaaas.mikemmeeel.

 39. >kumaş harikaymış.hatta pembeden daha güzel bence.dikince yayınlarsanız sevinirim.sevgiler.

 40. >kumaş harikaymış.hatta pembeden daha güzel bence.dikince yayınlarsanız sevinirim.sevgiler.

 41. >bence şahane blazer astarı olur bundan :) sanki detaylarda daha hoş durur gibi geldi bana ;)

 42. >bence şahane blazer astarı olur bundan :) sanki detaylarda daha hoş durur gibi geldi bana ;)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: