>Burda Pratik Dikiş’ te Bolero

>Bu yazımdaki boleronun aynısı (kavissiz düz dikdörtgenden yapılmış olanı) yeni çıkan Burda Pratik Dikiş adlı dergide var :) Oradan da takip edip dikebilirsiniz.
Ben bugün aldım, herhalde her yerde çıkmıştır.

Reklamlar
Etiketler:

4 Yorum to “>Burda Pratik Dikiş’ te Bolero”

  1. >Senin anlatımın ve çizimin bence daha iyi ama… Yani ben anladım ve fikir yürütüp düzünü yapmak o kadar da zor değil. Teşekkürler Laçin.

  2. >Senin anlatımın ve çizimin bence daha iyi ama… Yani ben anladım ve fikir yürütüp düzünü yapmak o kadar da zor değil. Teşekkürler Laçin.

  3. >Merhaba, Laçin. Uzun zamandır yazılarını takip ediyorum. Dikişe pek meraklıyım ama büyük bir iş çıkarmadım, henüz izlemedeyim. Burda Pratik Dikişin kapağında yer alan yeşil etek dikkatimi çekmişti. Yapılışını paylaşırsan çok sevinirim. Verdiğin güzel fikirler ve ilham için teşekkür ederim.

  4. >Merhaba, Laçin. Uzun zamandır yazılarını takip ediyorum. Dikişe pek meraklıyım ama büyük bir iş çıkarmadım, henüz izlemedeyim. Burda Pratik Dikişin kapağında yer alan yeşil etek dikkatimi çekmişti. Yapılışını paylaşırsan çok sevinirim. Verdiğin güzel fikirler ve ilham için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: