>Pembe Yeşil Tunik

>

Bu tunik yeni değil aslında, bir arkadaşıma aynısından yaparken kalan kumaşlardan kendime de çıkarmıştım. Arkadaşımınki bunun tam tersi (üst kısmı yeşil) Kumaşı mikro, aslında yağmurluk veya erkek şortu gibi ürünlerde kullanılıyor ama ben amacının dışında kullanmayı sevdiğimden her şeyde kullanıyorum. Çok güzel renk seçenekleri var, kolay buruşmuyor ve leke tutmuyor. Renkleri de yıkanınca solmuyor.
Beyaz bir pantolonla da rahat kullanılabiliyor. Bu pantolon nişan alışverişimden (üç sene olmuş) hala da severek giyiyorum. Ayakkabıları burada yazmıştım zaten.
[Tunik dikildikten sonra yaka kısmına da taşlar dikmiştim,
şeffaf ve yeşil dikdörtgen kesimli taşlardan kullandım.]
Tunik – Benim ürünüm / Beyaz Pantolon – Zara (eski) / Ayakkabı – Nine West (outlet)
Reklamlar

54 Yorum to “>Pembe Yeşil Tunik”

 1. >Renkler süper cıvıl cıvıl, 3 sene önce olan şeyler bana şimdi olmuyor Laçin, aynı kiloda kalabilmen süper abur cubur yok herhalde sende:))Biz akşam koca bir çöp yıgınının içinde yasıyor gibiyiz habire birşeyler yiyip duruyoruz sonra can simitleri sarıyor etrafı:P

 2. >Renkler süper cıvıl cıvıl, 3 sene önce olan şeyler bana şimdi olmuyor Laçin, aynı kiloda kalabilmen süper abur cubur yok herhalde sende:))Biz akşam koca bir çöp yıgınının içinde yasıyor gibiyiz habire birşeyler yiyip duruyoruz sonra can simitleri sarıyor etrafı:P

 3. >tunik süper olmuş.yüzüne de renk gelmiş bu arada :) koyu renk saç sana daha çok yakışıyor demeden geçemiycem :)

 4. >tunik süper olmuş.yüzüne de renk gelmiş bu arada :) koyu renk saç sana daha çok yakışıyor demeden geçemiycem :)

 5. >pembe ve yeşil çok uyumlu olmuş, açık mavi ve yeşil ikilisi de çok güzel oluyor, mutlaka denemelisin

 6. >pembe ve yeşil çok uyumlu olmuş, açık mavi ve yeşil ikilisi de çok güzel oluyor, mutlaka denemelisin

 7. >Laçincim renkler sana çok yakışmış ayrıca modelde harika bittim doğrusu, yaa ne zamandır yazıcam fırfat bulamadım ben senin eski sarı saçlarını çoook beğeniyorum sana muhteşem yakışıyor bir gün sarıya geei dönmek istersen terettüd etme derim ben :)) bye

 8. >Laçincim renkler sana çok yakışmış ayrıca modelde harika bittim doğrusu, yaa ne zamandır yazıcam fırfat bulamadım ben senin eski sarı saçlarını çoook beğeniyorum sana muhteşem yakışıyor bir gün sarıya geei dönmek istersen terettüd etme derim ben :)) bye

 9. >çok şık olmuş, ellerine sağlık. peki terletmiyor mu bu kumaş?

 10. >çok şık olmuş, ellerine sağlık. peki terletmiyor mu bu kumaş?

 11. >hım hım hım .çok güzel olmuşsun bu model kilolu bayanları zayıf gösterir:)renk seçimleri yine süper Laçin ,dikişlerde mumtazam görünüyor .güle güle kullan

 12. >hım hım hım .çok güzel olmuşsun bu model kilolu bayanları zayıf gösterir:)renk seçimleri yine süper Laçin ,dikişlerde mumtazam görünüyor .güle güle kullan

 13. >süper olmuşşşşşşşalttaki resimdede inanılmaz şeker çıkmışsın :) Cuma pazarına gideceğin zaman haber verr :) görüşelimmm

 14. >süper olmuşşşşşşşalttaki resimdede inanılmaz şeker çıkmışsın :) Cuma pazarına gideceğin zaman haber verr :) görüşelimmm

 15. >Nasıl diktiğinizi biraz da resimlerle yazabilir misiniz Laçin Hanım.

 16. >Nasıl diktiğinizi biraz da resimlerle yazabilir misiniz Laçin Hanım.

 17. >*moda(e)ratör: Abur cubur çok var da, korumaya çalışıyorum :)*ilknur: evet daha iyiyim, teşekkürler*lucy: mavi pek benim rengim değildir ama deneyeceğim.*hertelden: teşekkürler ama şimdilik sarıya dönmeyi düşünmüyorum.*antigone: Yok beni rahatsız etmiyor hiç.*dikiş dersi: Evet model biraz hileli :) Dikişler terzimin eseri*keddy: bu aralar hiç gitmiyorum ama gidersem haber veririm.*nur: bunu terzim dikti, kalıbı ve kesimi bana ait sadece ama sonrakileri fotoğraflamaya çalışırım.

 18. >*moda(e)ratör: Abur cubur çok var da, korumaya çalışıyorum :)*ilknur: evet daha iyiyim, teşekkürler*lucy: mavi pek benim rengim değildir ama deneyeceğim.*hertelden: teşekkürler ama şimdilik sarıya dönmeyi düşünmüyorum.*antigone: Yok beni rahatsız etmiyor hiç.*dikiş dersi: Evet model biraz hileli :) Dikişler terzimin eseri*keddy: bu aralar hiç gitmiyorum ama gidersem haber veririm.*nur: bunu terzim dikti, kalıbı ve kesimi bana ait sadece ama sonrakileri fotoğraflamaya çalışırım.

 19. >Cok begendim bunu, renkler super..;) sana cok yakismista..:)

 20. >Cok begendim bunu, renkler super..;) sana cok yakismista..:)

 21. >cok güzel olmuş renkleri gercektenn.bende elbise olarak hayal ettim bırazcık uzun halini altındada tabıkı sandalet:)

 22. >cok güzel olmuş renkleri gercektenn.bende elbise olarak hayal ettim bırazcık uzun halini altındada tabıkı sandalet:)

 23. >nur yüzlü Laçincim sana ne yakışmaz…..her resmine hayranlıkla bakıyorum….maşallahhhh nazarlar değmesin sana..

 24. >nur yüzlü Laçincim sana ne yakışmaz…..her resmine hayranlıkla bakıyorum….maşallahhhh nazarlar değmesin sana..

 25. >offf harika olmuş yine! sen ne yaparsan yap hiçbir şekilde amatör durmuyor laçincim, çok takdir ediyorum seni <3

 26. >offf harika olmuş yine! sen ne yaparsan yap hiçbir şekilde amatör durmuyor laçincim, çok takdir ediyorum seni <3

 27. >Laçin Hanım,Nişan alışverişi demişsiniz ya, dikkatimi çekti, yazınızdan alakasız bir soru olacak biraz bu nedenle. Nerelisiniz bilmiyorum ancak nişan, söz vs adetleri sizde de var anladığım kadarıyla. Ne zaman, ne alınır, alındı kısaca anlatabilir misiniz? Her kültürde nasıl olduğunu, insanların birbirlerine evlenmeden önce hangi aşamada, neler aldığını merak ediyorum. (Pantolon mesela, eşinizin hediyesi mi? Kayınvalidenizin mi?..

 28. >Laçin Hanım,Nişan alışverişi demişsiniz ya, dikkatimi çekti, yazınızdan alakasız bir soru olacak biraz bu nedenle. Nerelisiniz bilmiyorum ancak nişan, söz vs adetleri sizde de var anladığım kadarıyla. Ne zaman, ne alınır, alındı kısaca anlatabilir misiniz? Her kültürde nasıl olduğunu, insanların birbirlerine evlenmeden önce hangi aşamada, neler aldığını merak ediyorum. (Pantolon mesela, eşinizin hediyesi mi? Kayınvalidenizin mi?..

 29. >*merail: ben de çok severek almıştım kumaşı, teşekkür ederim :=)*dmt: tabii, elbise de olabilir bu şekilde*sevecen: o senin güzel görüşün çok teşekkürler*hesionka: çok sağol canım. Terzi dikişi daha farklı oluyor tabii.*bir kadın: Evet, bütün adetleri yapmaya çalıştık evlenmeden önce. Sözde değil de nişanda alındı bizde. Ama çok eski usül de yapmadık yani kumaşlar veya kullanılmayacak şeyler değil de daha kullanışlı parçalar almaya çalıştık. Hediyeden çok beraber çıkılan alışveriş diyebilirim, takılarımı da kıyafet ve ayakkabı-çantamı da ben beğenmiştim.Aynı şekilde eşimin takımını, ayakkabısını falan ona gösterip almıştık.

 30. >*merail: ben de çok severek almıştım kumaşı, teşekkür ederim :=)*dmt: tabii, elbise de olabilir bu şekilde*sevecen: o senin güzel görüşün çok teşekkürler*hesionka: çok sağol canım. Terzi dikişi daha farklı oluyor tabii.*bir kadın: Evet, bütün adetleri yapmaya çalıştık evlenmeden önce. Sözde değil de nişanda alındı bizde. Ama çok eski usül de yapmadık yani kumaşlar veya kullanılmayacak şeyler değil de daha kullanışlı parçalar almaya çalıştık. Hediyeden çok beraber çıkılan alışveriş diyebilirim, takılarımı da kıyafet ve ayakkabı-çantamı da ben beğenmiştim.Aynı şekilde eşimin takımını, ayakkabısını falan ona gösterip almıştık.

 31. >Her zamanki gibi mükemmelsiniz.. Tutupta şu da kötü olmuş diyemiyorki insan bu güzelliğe:) ilk defa beyaz pantolonlu gördüm sizi bu arada.Harika..

 32. >Her zamanki gibi mükemmelsiniz.. Tutupta şu da kötü olmuş diyemiyorki insan bu güzelliğe:) ilk defa beyaz pantolonlu gördüm sizi bu arada.Harika..

 33. >Anladım, kastım da oydu zaten. Siz beğendiniz ama eşiniz aldı. Geçmişteki gibi gereksiz pek çok şeyi sandıklara yükleyerek sırf adettir diye getirmenin anlamı kalmadı bence de ama evlenecek insanların da böyle jestlerden kaçınması, aman ne gerek var adete vs demesi bana hiç hoş gelmiyor. Üç parça kıyafeti almaya çekinen insandan gelecekte eş olmaz diye düşünüyorum. Kimse kimseye ev araba almıyor neticede. Paylaşmayı bilmeyen adamdan gelecekte neye ortak olmasını bekleriz ki? Daha da vahimi… İnsanlar, ne yazık ki, para harcadıkları şeylere(!) daha çok kıymet veriyorlar.

 34. >Anladım, kastım da oydu zaten. Siz beğendiniz ama eşiniz aldı. Geçmişteki gibi gereksiz pek çok şeyi sandıklara yükleyerek sırf adettir diye getirmenin anlamı kalmadı bence de ama evlenecek insanların da böyle jestlerden kaçınması, aman ne gerek var adete vs demesi bana hiç hoş gelmiyor. Üç parça kıyafeti almaya çekinen insandan gelecekte eş olmaz diye düşünüyorum. Kimse kimseye ev araba almıyor neticede. Paylaşmayı bilmeyen adamdan gelecekte neye ortak olmasını bekleriz ki? Daha da vahimi… İnsanlar, ne yazık ki, para harcadıkları şeylere(!) daha çok kıymet veriyorlar.

 35. >cok tatlı olmuşssun laçin :) çok güzelsin.seni zevkle takip ediyorum.

 36. >cok tatlı olmuşssun laçin :) çok güzelsin.seni zevkle takip ediyorum.

 37. >her zamnki gibi mükemmel olmuş nasılda yakıştırmışsın kendine ellerine sağlık :)

 38. >her zamnki gibi mükemmel olmuş nasılda yakıştırmışsın kendine ellerine sağlık :)

 39. >süppeeerrr!!! nolur nolur patronunun çizimini de paylaşır mısın ? pleaseeeee:))sevgiler canm

 40. >süppeeerrr!!! nolur nolur patronunun çizimini de paylaşır mısın ? pleaseeeee:))sevgiler canm

 41. >Ellerinize sağlık, çok güzel ve şeker bir kıyafet olmuş :))Benim de dikmek istediğim bir model…Kalıbını nerden çıkardığınızı sorabilirmiyim acaba ??

 42. >Ellerinize sağlık, çok güzel ve şeker bir kıyafet olmuş :))Benim de dikmek istediğim bir model…Kalıbını nerden çıkardığınızı sorabilirmiyim acaba ??

 43. >*technic mode: teşekkür ederim, o sizin güzel görüşünüz.*bir kadın: Ben adetlerin yaşatılması taraftarıyım her zaman. Sonuçta bunlar bir kere yaşanıyor, yıllar geçince "keşke yapsaydım" dememek lazım.*sevda: çok teşekkürler*aysecan: teşekkür ederim*burcu: kalıbımı bulayım anlatırım tabii.*ernur: kendim çıkartmıştım kalıbı, yayınlayacağım en kısa zamanda.

 44. >*technic mode: teşekkür ederim, o sizin güzel görüşünüz.*bir kadın: Ben adetlerin yaşatılması taraftarıyım her zaman. Sonuçta bunlar bir kere yaşanıyor, yıllar geçince "keşke yapsaydım" dememek lazım.*sevda: çok teşekkürler*aysecan: teşekkür ederim*burcu: kalıbımı bulayım anlatırım tabii.*ernur: kendim çıkartmıştım kalıbı, yayınlayacağım en kısa zamanda.

 45. >cok guzel bayildim yine, hayranlikla takip ediyorum eserlerinizi:)istek yapabiliyo muyuz bu tunigin dikim asamasi icin?ayni tarz kumastan zumrut yesilini almistim ben de gecenlerde, becerebilirsem tam da bu tarz bisey dikmek istiyodum, yayinlarsaniz coook memnun olurum, kolay gelsinnn

 46. >cok guzel bayildim yine, hayranlikla takip ediyorum eserlerinizi:)istek yapabiliyo muyuz bu tunigin dikim asamasi icin?ayni tarz kumastan zumrut yesilini almistim ben de gecenlerde, becerebilirsem tam da bu tarz bisey dikmek istiyodum, yayinlarsaniz coook memnun olurum, kolay gelsinnn

 47. >Ellerine saglik, cok ama cok guzel olmus, cok da yakismis, gule gule giy Lacin! :)Henuz dikis dunyasina girmedim ama girersem mutlaka boyle bir tunik dikmek isterim. Sayende hevesleniyorum :)Sevgiler!

 48. >Ellerine saglik, cok ama cok guzel olmus, cok da yakismis, gule gule giy Lacin! :)Henuz dikis dunyasina girmedim ama girersem mutlaka boyle bir tunik dikmek isterim. Sayende hevesleniyorum :)Sevgiler!

 49. >pembe de ne çok yakışır arkadaşıma :)

 50. >pembe de ne çok yakışır arkadaşıma :)

 51. >Renk uyumu bence de bir harika! Ayrıca tuniklerde benim gözlediğim en büyük sorun, kesimi biraz bol ise, giyenin üstünde çuval gibi durması. Burada, pembe-yeşil renk geçişi ile ince hatlar ayrıca vurgulanmış, çok güzel, çok başarılı…

 52. >Renk uyumu bence de bir harika! Ayrıca tuniklerde benim gözlediğim en büyük sorun, kesimi biraz bol ise, giyenin üstünde çuval gibi durması. Burada, pembe-yeşil renk geçişi ile ince hatlar ayrıca vurgulanmış, çok güzel, çok başarılı…

 53. >Enrico Coveri'de şu pembe-yeşil kombini görünce dayanamadım, tekrar buraya yazmak istedim:http://www.turboimagehost.com/p/3300572/Coveri10aw-22-CJablonski.jpg.html

 54. >Enrico Coveri'de şu pembe-yeşil kombini görünce dayanamadım, tekrar buraya yazmak istedim:http://www.turboimagehost.com/p/3300572/Coveri10aw-22-CJablonski.jpg.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: